Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

de35b58f176b6264c0fca3a7c6378cf5-40721-8014552918b958baa373d64050a74f8029329jpg.jpg
Produkt pouze na objednávku

Xero S1 Trapshooting Trainer

První elektronický asistent pro střelbu v americkém trapu (single) nebo pro lovecký trénink, pomáhá zlepšit přesnost střelby.
Kód
010-02041-01
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
dočasně nedostupné
Cena
24 990,- Kč s DPH

Porovnat
Xero S1 Trapshooting Trainer
24 990,- Kč

Přehled

Popis

První elektronický asistent pro střelbu v americkém trapu (single) nebo pro lovecký trénink, pomáhá zlepšit přesnost střelby.

Elektronický střelecký asistent

 • Unikátní střelecký tréninkový asistent poskytující statistiku střelby v reálném čase. Je schopný zaznamenat každý výstřel a automaticky počítat skóre. Měřená data jsou k dispozici na 5" velkém dotykovém displeji, který je dobře čitelný na slunci a který je možné ovládat i v rukavicích.
 • Pomocí analýzy zásahu, reakční doby a vzdálenosti cíle je možné vylepšit techniku střelby.
 • K dispozici 4 režimy vhodné pro americký trap nebo střelbu vodních ptáků. Pomáhá zjistit silné a slabé stránky střelce.
 • Kompatibilní s mobilní aplikací Xero®, která umožňuje podrobně zobrazit skóre, výkonnost, historické ststistiky a další data.
 • Vestavěný akumulátor s výdrží až 8 střeleckých kol na jedno nabití (2.5 hod.).
 • Odolný proti vodě a nárazům.
Efektivní střelecký trénink
Využijte střelecký asistent Xero S1 pro zdokonalení vašich střeleckých dovedností. Xero S1 je navrženo pro trénink amerického trapu a trénink pro lov vodních ptáků. První střelecký asistent svého druhu, který poskytuje výsledky v reálném čase a který je schopen průběžně zaznamenávat skóre. S pomocí Xero S1 je možné anlyzovat zásah nebo reakční dobu okamžitě po výstřelu. Všechny informace jsou k dispozici na velkém dotykovém displeji, který se nachází na vrchní straně přístroje Xero S1.Odolné provedení
Xero S1 má odolné, přenosné provedení a je možné jej používat i během nepříznivého počasí. Xero S1 je vybavený vlastním stativem, pomocí kterého je možné jej připevnit na zem. V případě potřeby je Xero S1 možné upevnit i na běžný stativ pomocí stativového šroubu.Barevný, dotykový displej
Ovládání asistenta Xero S1 a zobrazení statistických informací je k dispozici na barevném, 5" displeji umožňující ovládání i v rukavicích. Displej je velmi dobře čitelný i na přímém slunci.Záznam skóre
Xero S1 automaticky zaznamenává skóre pro každý zásah a minutí cíle. Propojením Xero S1 s mobilní aplikací Xero získáte možnost záznamu a analýzy vašich střeleckých výkonů na jednom místě. S pomocí analýzy dosažených výkonů vám Xero S1 nabízí efektivní nástroj k zdokonalení vašich střeleckých dovedností.Několik režimů použití
Různé režimy použití umožňují využít Xero S1 jak pro trénink, tak i pro vyhodnocení střeleckých závodů. Pro závody je k dispozici tichý režim, který pasivně zaznamenává střelecká data pro pozdější využití. Pomocí virtuální hry je navíc možné soupeřit mezi více střelci nebo se vylepšit ve svých střeleckých dovednostech.


Obsah balení

 • Přístroj Xero S1
 • Ochranný přední kryt
 • Malý stativ (trojnožka)
 • Fólie proti odleskům
 • AC adaptér
 • MicroUSB kabel
 • Manuál

Ke stažení

Vhodné pro sporty

Střelba/Lukostřelba

Parametry

Parametry produktu

Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: až 2,5 hod.
Displej - rozlišení, ŠxV: 800 x 480 pixelů
Displej - typ: WVGA barevný, kapacitní, dotykový
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 5" (127 mm úhlopř.)
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 966 g (1022 g včetně dodávaného mini stativu)
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 19,7 x 9,2 x 15,7 cm (bez stativu)
Voděodolnost: Ano, IPX7 (odolá ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 minut)

Mapy a paměti

Historie aktivit: až 1000 kol

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB

Příslušenství