Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou od 22.10. 2020 uzavřené do odvolání z nařízení vlády ČR.  Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL, u objednávek nad 1000 kč nabízíme nyní zaslání zboží na území ČR zdarma.
V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací je nutné využít opět služeb PPL nebo ČP a poslat balíček na zpět na adresu uvedenou na prodejním dokladu.
Děkujeme za pochopení, Garmin Czech

vívoactive 3

Elegantní, chytré a sportovně všestranné GPS hodinky se skvělým poměrem cena/výkon. Sportovní funkce nabízí podrobné měření a vyhodnocení většiny sportů, včetně běhu, chůze, jízdy na kole, plavání v bazénu, lyžování, golfu, jógy, fitness cvičení a dalších. U chytrých funkcí stojí na prvním místě podpora bezkontaktních plateb Garmin PAY, zobrazení příchozích volání, sms a notifikací, vybrané modely nabízejí navíc vestavěný hudební přehrávač, který je navíc kompatibilní se streamovacími hudebními službami Spotify a Deezer. Předností řady Vívoactive je kompaktní velikost, nízká hmotnost, a především tenké tělo hodinek, díky kterému se pohodlně nosí i na menším, dámském zápěstí. Průměr pouzdra hodinek: 43 mm, výška pouzdra: 12 mm, hmotnost: 43 gramů.