Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

Tužkový (AA) NiMH akumulátor Recyko+, 2 050 mAh, 2ks

• Tužkové NiMH aku nové generace, 2 100 mAh • Minimalizovaný efekt samovybíjení • Vhodné i do zažízení s minimálním odběrem a dlouhou dobou použití baterie • Po nabití neztrácí kapacitu tak rychle, jako běžné NiMH • Balení po 2 ks
Kód
B0827
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
dočasně nedostupné
Cena
180,- Kč s DPH

Porovnat

Přehled

Popis

Tužkové NiMH akumulátory nové generace GP Recyko+ s kapacitou 2 050 mAh.
Tyto baterie jsou vyjímečné tím, že oproti běžným NiMH akumulátorům mají snížený samovybíjecí efekt a jsou vhodné i pro použití v zařízeních, které mají minimální odběr proudu (hodiny, budíky, váhy), kde běžné akumulátory ztrácí rychle svoji kapacitu.
V případě navigačních přístrojů nachází tyto nové baterie uplatnění především v případě, kdy nepoužíváte baterie hned po dobití. Pokud baterie Recyko+ nabijete předem, neztratí během skladování podstatnou část energie.

Obsah balení