Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

Turist. mapa Alpenvereinskarten v4, microSD

Garmin Alpenvereinskarten Horské mapy pro Rakousko a Německo na microSD / SD Body zájmu pro turisty a lyžaře
Kód
010-11737-03
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
dočasně nedostupné
Cena
3 490,- Kč s DPH

Porovnat

Přehled

Popis

Garmin Alpenvereinskarten
Alpine Club mapy pro Rakousko a Německo a severní Itálii na microSD / SD v měřítku 1:25000 až 1:50000

Garmin Europe s potěšením oznamuje dostupnost jedinečného produktu pro horolezectví v nejpopulárnějších destinacích v Rakousku a Německu, k dispozici ve snadno plug-n-play řešení na microSD / SD karty pro všechny vaše aktivity na horách..

Tyto kvalitní rastrové mapy, vydané ve spolupráci s rakouskými a německými alpskými kluby, zahrnuje oblasti severovýchodních Alp. Garmin Alpenvereinskarten - to jsou zdaleka nejlepší mapy pro nadšené horolezce, kteří jsou vášniví uživatelé velmi populárních a spolehlivých papírových map Alpského klubu a tradičně je využívají profesionální horští vůdci. Tento nový produkt mapuje užitečné informace pro všechny druhy alpských činností a umožňuje pokročilé použití rastrových map na GPS přístrojích. Garmin Alpenvereinskarten jedinečně zobrazuje horské rastrové mapy s vynikající kvalitou detailu mapy, především skalní terény a horské povrchy.

V kombinaci s volně stažitelnou aplikací Garmin Basecamp software ™ se plánování cesty stává potěšením. Umožňuje například umístit vlastní značky či odkazy před započetím vaší cesty.

Vlastnosti Garmin Alpenvereinskarten:

  • Přehledné mapy pro rychlou a pohodlnou orientaci
  • 59 vysoce kvalitních rastrových map optimalizovaných pro použití v GPS, zahrnující populární horolezecké oblasti v Rakousku a Německu
  • Přibližně 40.000 POI, jako jsou rekreační horské přístřešky, vesnice, horské vrcholy a další
  • Adresář vybudovaných "úkrytů" s bohatými a užitečnými informacemi, jako jsou fotografie, telefonní čísla, nadmořské výšky a další (v současné době k dispozici pouze na GPS, ne v aplikaci Basecamp)
  • Včetně více než 2.600 běžeckých tras , seřazeno regionálně podle umístění startu a cíle
  • Pokročilé a optimalizované označení nejdůležitějších bodů zájmu ( POI) pro dokonalou přehlednost v mapě.... další text lze povolit nebo zakázat prostřednictvím uživatelských preferencí (v současné době k dispozici pouze na GPS, ne v aplikaci Basecamp)


Pokrytí:
North-Eastern Alps:
Vorarlberg: Alpine Rhine Valley, Bregenzerwald Mountains and Lechquellengebirge
Upper Austria, Salzburg, Styria: Salzkammergut Mountains, Salzburg Slate Alps, Upper Austrian Prealps, Ybbstal Alps, Mürzsteger Alps, Rax-Schneeberg Group

Central-Eastern Alps:
Vorarlberg, Switzerland: Rätikon and Prättigau
Upper Austria, Salzburg, Styria: Nockberge, Lasörklinggruppe, Villgrater mountains and Lavanttal Alps
South Tyrol: Sarntal Alps (partial), Texel Group and Rieserferner Group

South-Eastern Alps:
Upper Austria, Salzburg, Styria: Lienz Dolomites, Gailtal Alps and Carnic Alps

Kompatibilní s přístroji :
Montana serie, Monterra serie, Oregon 6xx a x50 serie, Edge 810/820/820 Explore/1000/1030, GPSMAP 64s/64st, eTrex Touch serie

Základní funkčnost mapa nabízí se všemi outdoorovými zařízeními s barevným displayem, slotem na microSD/SD kartu a vnitřní pamětí větší než 24MB.

Obsah balení