Tiskové zprávy

29.5.2013  |  Garmin nüvi 3597T Europe Lifetime je prémiová navigace

Prémiovým produktem mezi přenosnými automobilovými navigacemi značky Garmin, které jsou připraveny pro rok 2013 je bezesporu model Garmin nüvi 3597T Europe Lifetime. Vlajková loď mezi přenosnými navigacemi vyniká nejen designem, použitými materiály či dílenským zpracováním, ale i nabídkou prvotřídních navigačních funkcí a kompletní mapou Evropy, která je doplněna o nezbytnou doživotní bezplatnou aktualizaci.

Více ...

21.5.2013  |  Garmin Lifetime2, nejnovější mapy zdarma nahrajeme do vaší navigace

Značka Garmin představuje v České republice novou řadu automobilových navigací. Nese označení Garmin Lifetime2 a ve své ceně je obsažen nejen doživotní přístup k nejaktuálnějším mapám, ale i služba bezplatného dohrání nejnovější mapy přímo do paměti navigace. Službu dohrání map je možné čerpat bezplatně, po celou dobu fungování navigace, v síti specializovaných prodejen navigací značky Garmin.

Více ...

18.1.2013  |  Garmin Oregon 600

Odolná, všestranná GPS+GLONASS navigace s brilantním dotykovým displejem

Oregon 600 patří k nejvyspělejším outdoorovým navigačním přístrojům, jaké jsou dnes na trhu k dispozici. Jako první outdoorová navigace používá kapacitní, mltidotykový displej s vynikající čitelností i za slunečného počasí. Vysokou přesnost navigace zajišťuje kompatibilita s americkým systémem GPS i ruským systémem GLONASS. Navigace je navíc doplněna čidlem barometrického výškoměru, elektromagnetickým kompasem s 3-osou kompenzací a akcelerometrem. Propojení s dalšími čidly nebo přístroji je možná pomocí bezdrátových technologií ANT+ nebo Bluetooth. Vysoká odolnost a dlouhá výdrž baterií (až 16 hodin) předurčují využití přístroje v extrémních podmínkách.

Předpokládaná dostupnost, cena, technické specifikace...

Garmin Oregon 600 Garmin Oregon 600 ve funkci autonavigace Garmin Oregon 600 Garmin Oregon 600 Garmin Oregon 600 Garmin Oregon 600

Stáhnout
JPG (RGB)

Stáhnout
JPG (RGB)
Stáhnout
JPG (RGB)
Stáhnout
JPG (RGB)
Stáhnout
JPG (RGB)
Stáhnout
JPG (RGB)
Více ...

15.5.2012  |  Projekt Bezpečně do cíle úspěšně pokračuje, navigační mapy nově upozorní na častý výskyt krádeží z vozidel

V rámci projektu Bezpečně do cíle pojišťovna Kooperativa a Picodas Praha, distributor navigačních přístrojů značky Garmin, připravili další rozšíření navigačních map. Mapu Atlas 2012 doplnila speciální mapová vrstva „Mapa krádeží“, která dokáže řidiče informovat o statistice krádeží a vykrádání motorových vozidel v oblasti kde zaparkuje automobil. Řidiče na tuto možnost upozorní v okamžiku dojezdu do cíle hlas Otakara Brouska.

Více ...

10.4.2012  |  Jaro 2012: Které outdoorové GPS navigace se vyplatí?

S jarem a prvním teplým počasím začíná sezóna výletů do přírody a období outdoorvých sportů. Řada z nás v této souvislosti řeší i výběr vhodné outdoorové GPS navigace. Jaké modely patří letos mezi ty nejatraktivnější?

Více ...

3.1.2012  |  GPS nebo GLONASS? Navigace podle amerických nebo ruských družic?

Spojené státy přichází o monopol v oblasti družicových navigačních systémů. Rusko v loňském roce dobudovalo navigační systém GLONASS jehož historie sahá až do éry bývalého Sovětského svazu. Vybrané navigace nabízí kombinovaný příjem amerických družic GPS a ruských družic GLONASS. Proč? Jaké jsou výhody takových navigací?

Více ...

27.12.2011  |  Garmin Forerunner 910XT jsou první GPS hodinky, které vyhodnotí i plavání

Americká značka Garmin, vedoucí světový výrobce GPS navigací představil nové multisportovní GPS hodinky, které nesou označení Garmin Forerunner  910XT. Novinka, která v sobě ukrývá nejnovější technologie z oblasti vyhodnocení sportovních aktivit, dokáže vyhodnotit nejen sportovní disciplíny, jako je běh, cyklistika nebo kanoistika, ale poprvé nabízí i možnost podrobného vyhodnocení plaveckých disciplín. Zajímavostí je, že plavání je pomocí GPS hodinek Forerunner 910XT možné vyhodnotit nejen na otevřené vodě, ale poprvé i v krytém bazénu.

Více ...

2.11.2011  |  Přelomové navigace Garmin eTrex serie na trhu!

Nové navigace Garmin eTrex 20 a eTrex 30 přijímají i ruské družice systému Glonass!

Společnost Garmin uvádí na trh nové mapové  turistické navigace přijímající signál nejen ze systému GPS, ale nově i družice systému Glonass. Vyznačují se tak svojí neuvěřitelnou přesností do jednoho metru díky možnosti využití dalších 24 satelitů.

Více ...

23.9.2010  |  Garmin kupuje společnost MetriGear, výrobce cyklistických powermetrů

Garmin Ltd., vedoucí světový výrobce GPS navigací oznámil akvizici společnosti MetriGear, Inc.. MetroGear Ltd. je známa svými inovačními cyklistickými měřiči výkonu, které jsou integrovány v pedálech jízdního kola.
MetriGear Inc. je společnost pocházející z Silicon Valley, věnující se řešením, které jsou schopny pomoci zlepšit sportovní výkon v cyklistice a dalších sportovních odvětvích.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu