Aktuality

20.3.2013  |  Rady jak správně vybrat automobilovou navigaci

Je pro vás nabídka přenosných automobilových navigací nepřehledná? Přečtěte si náš krátký článek, ve kterém vám vysvětlíme základní pravidla pro správný výběr automobilové navigace. Kromě jiného se dozvíte, na které funkce je dobré se zaměřit a naopak.

Více ...

21.1.2013  |  QUATIX jsou první jachtařské GPS hodinky značky GARMIN

Americká značka Garmin, přední světový výrobce GPS navigačních zařízení představuje nové jachtařské GPS hodinky nesoucí název QUATIX. Jachtařské GPS hodinky QUATIX byly navrženy pro příznivce mořské plavby, od vyznavačů plachetnic, motorových člunů, nafukovacích člunů či dokonce kajaků.

Více ...

18.1.2013  |  Nový Garmin Oregon 600 s úžasným displejem a řadou dalších inovací

V loňském roce jsme čelili mnoha dotazům, které se týkaly možné inovace outdoorových navigací Garmin Oregon. Před několika dny Garmin představil očekávanou novinku. Nese označení Oregon 600 a mezi hlavní inovace patří nový, kapacitní, multidotykový displej s možností automatické změny orientace zobrazení na výšku nebo šířku.

Více ...

10.1.2013  |  EDGE 810 - Garmin zná nástupce svého nejlepšího GPS cyklopočítače

Mapové GPS cyklistické počítače Edge 705 a Edge 800 se řadí mezi kultovní výrobky americké značky Garmin. I proto budí zpráva o novém Garmin Edge 810 mezi příznivci cyklistiky velkou pozornost. Měli jsme možnost nový Edge 810 na kole vyzkoušet. Přečtěte si, co Garmin Edge 810 přináší nového.

Více ...

4.1.2013  |  Revoluce v golfu: EGA povolila používání golfových GPS na golfových turnajích

Z Evropské golfové asociace (EGA) dorazila koncem roku ohromující zpráva: od roku 2013 jsou ve všech mistrovstvích Evropy povolena měřicí zařízení. Podle nám dostupných informací bude revoluční rozhodnutí počátkem plošného povolení měření vzdáleností pomocí GPS na všech amatérských golfových turnajích (i v České republice). Mezi měřící zařízení zmiňované v rozhodnutí EGA patří i golfové GPS hodinky a golfové GPS navigace řady Garmin Approach.

Více ...

26.9.2012  |  Garmin Fēnix jsou outdoorové hodinky, sporttester a GPS navigace v jednom

Hodinky Garmin Fenix patří do zcela nové kategorie GPS hodinek v sortimentu americké značky Garmin. Jsou určeny především pro vyznavače pohybu v přírodě, pro horolezce, vysokohorské turisty a příznivce outdoorových aktivit. Díky svým výjimečným vlastnostem, se řadí mezi nejlepší výrobky svého druhu na současném trhu. I když je Fenix označován za outdoorové hodinky, převyšuje svými vlastnostni funkce běžně známých outdoorových hodinek. Proč? Důvodem je fakt, že ve Fēnixu ponechal výrobce řadu funkcí, které Garmin nabízí v jiných oborech trhu. Fēnix tak v těle hodinek ukrývá funkce outdoorových hodinek, sporttesteru a GPS navigace v jednom. Funkce jsou navíc doplněny vynikajícím softwarovým zázemím, pomocí kterého je možné s přáteli sdílet outdoorové zážitky, vyhodnocovat dosažené výkony, nebo předem chystat navigační trasy.

Více ...

20.9.2012  |  Golfová senzace z Kansasu - Garmin Approach S3

Zajímá vás, kde je nejbližší golfové hřiště? Jak daleko stojíte od jamky? A jak dlouhý byl váš odpal? Odpovědi dá jediný přístroj – Garmin Approach S3 Lifetime. Nové GPS hodinky, které testoval Časopis Men's Health , dělají z golfu ještě úžasnější zábavu. Možná jste se svým golfovým handicapem spokojení, možná ne. Faktem ale je, že každý se může zlepšit. I Tiger Woods. A GPS hodinky Garmin Approach S3 Lifetime k lepším výkonům rozhodně pomohou. Co vlastně elegantní přístroj, který se vyrábí v bílé a černé barvě, umí?

Více ...

21.8.2012  |  Znáte pojmy z popisků automobilových navigací?

Většina reklamních letáků prezentujících automobilové navigace je plná cizích slov nebo výčtu technologií, které jsou v navigačních přístrojích obsaženy. Podívejte se na bližší popis některých takových pojmů. V tomto článku se zaměříme na údaje, které se zobrazují na mapovém displeji automobilové navigace.

Více ...

1.8.2012  |  Garmin hlásí 100 milionů prodaných GPS navigací

Již 23 let je Garmin synonymem pro spolehlivou a kvalitní GPS navigaci. Pomáhá při pohybu po zemi, na moři či ve vzduchu, a v posledních pár letech díky GPS sporttesterům také při široké škále sportovních aktivit. V tomto roce slaví značka obrovský úspěch, podařilo se jí dosáhnout historického mezníku. V celosvětových prodejích slaví Garmin 100.000.000 ks prodaných výrobků opatřených logem této značky.

Více ...
Zasílat novinky a akce

aktualizace mapregistrace produktu