Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

7e4572b4e060b86e6d679de8c866e560-55581-81598bd655de3b981422842a4ec284aefefc9jpg.jpg
Speciální nabídka

Tacx NEO 2 DUAL- chytrý elektromagnetický cyklotrenažér

Mimořádná nabídka tichchého a výkonného cyklotrenažéru se smart funkcemi v omezeném počtu kusů. V balení se snímačem tepu HRM DUAL
Kód
010-02850-91
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
skladem (Praha 6)
Cena
32 990,- Kč s DPH

Porovnat

Přehled

Popis

Tichý, výkonný a přesný cyklotrenažér se smart funkcemi.snímač tepu HRM Dual PRO získání přehledu o tepove frekvenci při tréninku nebo závodech.Upozornění: Kazeta není součástí balení!NÍZKÁ HLUČNOST

Tacx Neo 2 patří k nejtišším trenažérům na trhu a vděčí za to elektromagnetické konstrukci. Žádný řemen, žádný setrvačník, který byste šlapáním poháněli. Odpor zajišťuje 32 elektromagnetů, které se bezkontaktně starají o brzdný odpor.


KOMFORTNĚJŠÍ JÍZDA

Elektromagnetická konstrokce reaguje pružně a hladce na změny rychlosti či sklonu. Stabilní, ale lehce výkyvná základna trenažéru zároveň poskytuje jistotu během přirozeného pohybu kola do stran, oproti pevným trenažérům je tak ohleduplnější krámu vašeho kola.


UVNITŘ JAKO VENKU

Jízda na trenažéru je pocitově blízko k jízdě v reálných podmínkách. Zvláště, pokud trenažér použijete v kombinaci s některou z tréninkových aplikací (např. Tacx, Rouvy, Zwift), které umí simulovat jízdu po virtuální trase, získáte skvělého a zábavného pomocníka pro udržení kondice. Pokud slýcháte argumenty, že z každého rotopedu se stává dříve nebo později věšák na prádlo, u Tacx Neo 2 budete dychtit po další jízdě.


JAKO PO SKUTEČNÉM POVRCHU

Trenažér Tacx Neo 2 je schopný simulovat pomocí vestavěného vibračního motoru různé povrchy. Hladký asfalt, paely, kostky, písek, štěrk nebo dokonce lesní nezpevněná cesta... nejen tyto, ale i další povrchy si můžete užít při jízdě po virtuálních cyklistických trasách. Funkce simulace povrchu musí podporovat použitá tréninková aplikace, mezi kompatibilní patří napřklad Tacx nebo Zwift.


SIMULACE JÍZDY Z KOPCE

Trenažér Tacx Neo 2 je možné používat s připojením do sítě 22OV nebo i bez něj. Pokud budete mít trenažér připojený ke zdroji napájení, poskytne vám simulaci jízdy z kopce. Při jízdě po virtuální trati si při jízdě z kopce můžete odpočinout nebo naopak zabrat a dosáhnout ještě vyšší rychlosti a náskoku před ostatními.

ANALÝZA ŠLAPÁNÍ

Cyklotrenažér NEO 2 dokáže blíže analyzovat styl šlapání. Kromě měření poměru výkonu levé/pravé nohy dokáže i graficky zobrazit, jaký styl šlapání máte. K využití této funkce je potřeba kompatibilní tréninková aplikace (např. Tacx) a případně kompatibilní sporttester (např. cyklopočítače Garmin Edge).


NEUVĚŘITELNÝ VÝKON

Tacx Neo 2 poskytuje neuvěřitelný brzdný výkon až 2.200 Wattů a dokáže simulovat sklon svahu až 25%. Při jízdě po virtuální trase si tak můžete naplno užít možností tréninkových aplikací. Při virtuálních závodech patří Neo 2 mezi nejvyspělejší trenažéry, u kterých se nesetkáte s omezením, že by vás kvůli trenažéru nechtěli pustit do některého ze závodů.


VYSOKÁ KOMPATIBILITA

Cyklotrenažér NEO 2 komunikuje prostřednictvím technologie Bluetooth® a protokolu ANT+® FE-C, takže jej lze použít s celou řadou oblíbených tréninkových aplikací, jako jsou např. Tacx, Rouvy či Zwift. Trenažér jde současně propojit s Garmin sporttestery, ajko například Edge, Fénix nebo vyspělejšími modely Forerunner.


TRÉNINKOVÉ PLÁNY

Na trenažéru můžete jezdit pomocí virtálních tras nebo strukturovaných tréninkových plánů. Strukturované tréninkové plány nabízí například aplikace Tacx, trenažér je možné ale řídit i pomocí pokročilých sporttesterů, jako jsou například cyklopočítače Edge 530/830/1030 Plus.


Srovnávací tabulka TACX trenažérů:


NEO Bike - NEO 2T - FLUX 2 - FLUX S - FLOW - BOOSTER - GALAXIA - ANTARES

Obsah balení

  • trenažér Tacx NEO 2
  • napájecí adaptér
  • podložka pod přední kolo
  • rychloupínací osa pro silniční a horská kola (5mm)
  • upínací sada pro rozměry 142x12 mm a 148x12 mm
  • manuál
  • snímač tepu Garmin HRM Dual

Vhodné pro sporty

Jízda na kole