Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

ebb7e557ec50ea9cd4d1a0ad6e78aa89-19610-8142523caa86a7dadfef1317f9af86bd135e1jpg.jpg
Novinka

Tacx Boost Speed Bundle - odporový cyklotrenažér

Zajímají vás statistiky rychlosti a vzdálenosti? Vyzkoušejte sadu cyklotrenažéru Boost se snímačem rychlosti.
Kód
010-02419-02
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
dočasně nedostupné
Cena
7 490,- Kč s DPH

Porovnat

Další varianty produktu

0ab541b68116ddb49bfee69e1400d44a-24058-8142467249303d47d37fe078e1439f958b92bjpg.jpg
6 790,- Kč
Více

Přehled

Popis

ZÁKLADNÍ CYKLOTRENAŽÉR S MECHANICKY ŘÍZENOU ZÁTĚŽÍ A SNÍMAČEM RYCHLOSTI.


Trenažér Tacx® Boost je výkonný trenažér pro výkonový trénink, který je schopen generovat vysoký odpor i při nízkých rychlostech. Díky ručnímu nastavení odporu můžete ovládat intenzitu tréninku, zatímco kompaktní setrvačník zajišťuje realistický pocit jízdy po silnici.


 • Robustní konstrukce umožňuje maximální odpor při spurtu 1050W.
 • Trenažér s ručním ovládáním nabízí 10 úrovní odporu.
 • Výkonná magnetická brzda umožňuje intenzivní intervalový trénink.
 • Díky dokonale tichému setrvačníku za jízdy nikoho nerušíte.
 • Konstrukce pro použití s celým kolem umožňuje jednoduché a spolehlivé nasazení kola.
 • V sadě s bezdrátovým snímačem rychlosti.
 • Setrvačník 1,6 kg simuluje pocit jízdy v exteriéru.

hero


REALISTICKÁ JÍZDA - Setrvačník 1,6 kg dokáže simulovat účinek setrvačné hmoty 9,2 kg, takže máte pocit jako při skutečné jízdě venku.


MÁTE VŠE POD KONTROLOU - Odpor při jízdě můžete snadno měnit páčkou na řídítkách. Trenažér nabízí 10 možných poloh a maximální výkon 1050 W, takže je ideální pro každodenní trénink. Výkonná magnetická brzda kromě toho umožňuje intenzivní intervalový a výkonový trénink.


DRŽÁK PŘEDNÍHO KOLA - Trenažér Boost má držák předního kola, který nadzdvihuje přední kolo a přispívá tak k přirozenější jízdní poloze a vyšší stabilitě. Ten zároveň slouží i jako madlo pro snadné přenášení trenažéru po tréninku.


VIRTUÁLNÍ VÝKON - Po dokoupení snímače kadence můžete trénovat s oblíbenými aplikacemi na bázi virtuálního výkonu – například Zwift, TrainerRoad nebo Tacx. Senzory vysílají data o vaší rychlosti a kadenci bezdrátově do kompatibilního smartphonu, tabletu nebo počítače.


instalace


Narozdíl od jízdy venku nedochází při tréninku uvnitř k žádnému proudění vzduchu a z toho důvodu se můžete daleko více potit. Z praktického hlediska tedy doporučujeme použití podložky pod kolo a ochranného pásu rámu proti potu buď s kapsou na mobil nebo bez ní.


Ať trénujete jakkoli intenzivně, tento cyklotrenažér vydrží vše. Vaše kolo lze snadno a pevně zacvaknout, takže se můžete opřít do pedálů a být si jistí, že nikam neodjedete. Pro lepší přenos síly a minimalizaci přehřívání doporučujeme zakoupit i jeden z tréninkových plášťů Tacx, jež jsou specielně vyvinuty pro indoorové tréninky. Tyto pláště jsou tišší než běžné zadní pneumatiky silničních či horských kol a jsou tedy ideální pro jízdu, pokud nechcete nikoho rušit.

Obsah balení

 • trenažér Tacx Boost
 • podstavec předního kola
 • rychloupínák pro silniční a horská kola (5 mm)
 • snímač rychlost

Vhodné pro sporty

Jízda na kole