Aktualizace SW a MAP

Mezi najčastější dotazy uživatelů výrobků značky Garmin patří dotaz na možnost aktualizace operačního systému přístrojů a na aktualizaci mapových podkladů v paměti navigačního přístroje. Na této stránce najdete jednoduchý návod, jak operační systém a navigační mapy aktualizovat.

 • AKTUALIZACE OPERAČNÍHO SYSTÉMU
  Aktualizace operačního systému přístroje slouží pro zdokonalení funkcí a odstranění chyb přístroje, na které se přišlo v průběhu jeho životního cyklu. Značka Garmin poskytuje svým zákazníkům bezplatnou možnost aktualizace operačního systému ve výrobku, po celou dobu jeho životnosti. Aktualizace operačního systému se provádí pomocí počítače s přístupem na internet. V průběhu aktualizace je vyžadováno, aby navigační přístroj byl připojen k tomuto počítači (obvykle USB datovým kabelem). Před aktualizací je vhodné zálohovat důležitá data uložená v přístroji a plně nabít akumulátor, nebo do přístroje vložit plně nabité baterie.
  Operační systém se aktualizuje pomocí webové stránky MyGarmin (http://my.garmin.com).
  Na této stránce se vám zobrazí záložka "Domů" a "MéAktualizace". V záložce "MéAktualizace" je přístup k aktualizaci operačního systému vašeho přístroje. Pro přehrání oftware bude potřeba do vašeho počítače nainstalovat USB ovladače, které zajišťují spojení webového prohlížeče a vaší navigace. Odkaz na tyto ovladače se nachází na stránce s aktualizací operačního systému.
  Operační systém je nezávisle na stránce MyGarmin možné také aktualizovat pomocí staršího programu Garmin WebUpdater (dělá to samé, jako MyGarmin, jen jiným způsobem), odkaz na jeho stažení je: Web updater pro Windows nebo Web updater pro MAC.
 • AKTUALIZACE MAP City Navigator
  K aktualizaci map slouží aplikace Garmin Express, kde po připojení navigace k počítači s přístupem na internet dojde k zjištění současné mapové verze a v případě , že je nová verze k dispozici, bude nabídnuto přehrání map . Aplikaci Garmin Express je možno stáhnout zde

Potřebujete více informací? Podívejte se do naší znalostní databáze.