Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

Sonda GT52HW-TM HW-CHIRP cv/sv, 12pin

Kód
010-12405-00
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
dočasně nedostupné
Cena
8 990,- Kč s DPH

Porovnat
Sonda GT52HW-TM HW-CHIRP cv/sv, 12pin
8 990,- Kč

Přehled

Popis

GT52HW-TM transducer is perfect for freshwater fishermen who want CHIRP traditional sonar and CHIRP ClearVü and CHIRP SideVü scanning sonar. This transom mount transducer consistently displays clear and crisp fish arches with superior target separation as well as clear definition of structure below and to the side of the boat.

The 12-pin transducer features high wide band CHIRP traditional sonar and has a power rating of 250 W. The CHIRP ClearVü and CHIRP SideVü (455/800 kHz) elements have a power rating of 350 W each (1,050 W total).

GT52HW-TM is ideal for mounting to a trolling motor due to its compact size. For installation, follow the included instructions carefully to avoid damaging your boat.

Obsah baleníKe stažení

Příslušenství