Rádio Fusion MS-UD750 UNI-Dock (bez reproduktorů), N2K kompatibilní

Kód
010-01361-00
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
na dotaz
Cena
18 890,- Kč s DPH

Porovnat

Přehled

Popis

Prémiový námořní stereo systém s vodotěsnou a napájenou zásuvkou pro mobilní telefon.

Novozélandská značka FUSION je vedoucím světovým výrobcem námořního audio vybavení. Její výrobky najdete v nabídce většiny světových loděnic. Mezi přednosti značky FUSION patří jednoduchá, logická obsluha a vysoká spolehlivost. Rádia značky FUSION dokáží přehrávat hudbu z chytrých mobilních telefonů, dokonalejší řady rádií je z telefonu, námořního plotteru nebo dokonce z chytrých hodinek možné i plně ovládat a nastavovat.

Možnost využití až 4 samostatně ovladatelných audio zón (např. paluba lodi, obývací prostor, ložnice1, ložnice2). Propojitelný s námořním plotterem pomocí NMEA2000 nebo Ethernet sítě. Propojitelné se SMARTphonem nebo tabletem pomocí Bluetooth/WiFi a aplikace Fusion Link. Vodotěsné provedení dle normy IPX5. Barevný LCD displej. Možnost přehrávání hudebního obsahu z chytrého mobilního telefonu nebo z USB paměti. Možnost přidání dalších ovládacích displejů pro jednoduché ovládání z více míst, možnost plného ovládání z připojeného smartphonu nebo tabletu.
K dispozici ve verzi MS-AV750 s DVD mechanikou/přehrávačem a HDMI propojením nebo ve verzi MS-UD750 s UniDock vodotěsnou zásuvkou s napájením pro SMARTphone.


Obsah balení