Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

řada VÍVOMOVE

Garmin vívomove je nejelegantnějším fitness náramkem. Vlastně to jsou spíše klasické, ručičkové hodinky, než fitness náramek. Funkce náramku jsou v hodinkách ukryté a navenek nejsou vidět. Vívomove je napájený z knoflíkových baterií a na jednu sadu vydrží fungovat celý 1 rok. Navíc je vodotěsný a dá se s ním i plavat. Ciferník hodinek ukrývá dva nenápadné displeje. Jeden zobrazuje počet kroků absolvovaných za den a druhý upozorňuje na delší dobu strávenou bez pohybu. Hodinky obsahují Bluetooth technologii a jsou schopné se spojit s chytrým telefonem, do kterého umí přenášet informace o míře celodenního pohybu, případně délce a kvalitě spánku, který na ruce dokáží také měřit a vyhodnotit. Hodinky vívomove se nabízí ve třech cenových hladinách: vívomove Sport (4.500 Kč), vivomove Classic (6.000 Kč) a vivomove Premium (8.500 Kč). Nabídkou funkcí jsou všechny varianty stejné, liší se pouze použitými materiály. Základní hodinky jsou vybavené latexovými řemínky vhodnými jak pro sportovní, tak i běžné využití, verze Classic obsahuje kožené řemínky a verze Premium má hodinky s celokovovým tělem a koženými řemínky. Hodinky Garmin vívomove jsou vhodné jako motivace k pohybu, pro všechny, kterým nesedí běžné fitness náramky. Stylové hodinky vívomove se dají oproti běžným fitness náramkům mnohem lépe sladit s pacovním nebo společenským oblečením a přitom jsou dostatečně odolné i pro aktivní životní styl.