Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9  a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem ke zhoršující se situaci s nemocí Covid-19 z rozhodnutí vlády ČR od 27.12. 2020  do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna CČM na Praze 9  i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou do 22.1.2021 otevřeny jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době zde: https://www.garmin.cz/stranky/prodejny-spolecnosti,

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací je nutné využít opět služeb PPL nebo ČP a poslat balíček na zpět na adresu uvedenou na prodejním dokladu,  naše prodejny nemůžou reklamace přijmout v osobním režimu.

Děkujeme za pochopení, Garmin Czech

řada MARQ

Řada MARQ prezentuje již více než 7 titanových modelů zaměřených na sportovce, dobrodruhy, jachtaře, letce, vojáky, golfisty nebo vyznavače rychlých vozů. Každý z modelů má unikátní design a funkce pro obor svého zaměření a navíc všestranné sportovní a outdoorové funkce. GPS, barometr, kompas. Podrobné mapy s navigací, vestavěný MP3 přehrávač, 32 GB paměti. Vhodné pro běh/kolo/plavání, lyžování, golf a další sporty.