Pro život bez hranic

Pro život bez hranic


Ať už zdoláváte nejvyšší vrcholky nebo vás horolezci jen inspirují, hodinky MARQ Expedition vám budou ve vašich dobrodružstvích oporou. Žádné jiné luxusní hodinky vám přímo na zápěstí nepřinesou chytré funkce, podrobné topografické mapy nebo údaje o výstupu v reálném čase. Pokud vás dobrodružství vyláká do větších výšek, snímač pulzního oxymetru1 pomůže sledovat úroveň saturace krve kyslíkem a pomůže správné aklimatizaci. Zůstaňte věrni své cestě díky GPS, vestavěným snímačům a lunetě s 360stupňovým kompasem. Kožený řemínek z italské kůže Vacchetta stárne do krásy. Hodinky skvěle podtrhnou váš styl a díky vysoké odolnosti je můžete nosit ve městě i v extrémních podmínkách. Drobné detaily, jako je charakteristický šev „X“, zosobňují charakter hodinek a vaší odolnost.

Více informací
Nová dobrodružstvíNová dobrodružství

Nová dobrodružství

Ciferník hodinek MARQ Expedition inspiruje k dobrodružství. Stupnice výškoměru zobrazuje zdolané vrcholy a údolí, zatímco tlakoměr s trendovou linií upozorňuje na blížící se počasí. Navigační funkce a zobrazení podrobných map na displeji vám pomohou dojít nejen k vytouženému cíli, ale i bezpečně zpět domů.

Partner na cestách

Partner na cestách

Ať už vás dobrodružství zavede kamkoli, můžete si být jisti, že hodinky budou s vámi. Jejich výdrž a odolnost jsou navrženy tak, aby vás neomezovaly. Aplikace Expedition šetří výkon baterie, a prodlouží výpravy mimo civilizaci o celé týdny. Vaší cestu dokážou hodinky podrobně změřit a zaznamenat, bez ohledu na to, zda půjde pěšky, na kole nebo na lyžích.

Zpracování a ergonomie

Zpracování a ergonomie

MARQ Expedition se chlubí broušeným titanovým pouzdrem o průměru 46 mm a lunetou ze surového titanu s vyrytým kompasovým značením. Titanové tělo je doplněno klasickým koženým řemínkem z italské kůže Vacchetta s vyraženými prvky, díky kterým se hodinky na zápěstí příjemně nosí.

Chytré a výkonné

Chytré a výkonné

Celodenní sledování stresu2. E-maily, textové zprávy a upozornění3. Úložiště hudby a streamingové služby, jako je Spotify®4. Hodinky MARQ Expedition podporují bezkontaktní platby Garmin Pay5, takže k nákupu vám stačí zamávat zápěstím. Máte tak další příležitost ukázat svoji vášeň pro dobrodružství – a přitom si užívat výhod nejmodernějších technologií.

Technické parametry

Hmotnost 87 g., průměr displeje 30,4 mm, 12 dní výdrž v režimu chytrých hodinek, až 28 hodin výdrže s GPS, expediční GPS režim s výdrží 4 týdny, odolnost proti vodě 10 ATM, paměť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT+. V ceně navíc sportovní silikonový řemínek.

MARQ Expedition, DKC: 45.500 Kč

Kde je možné MARQ koupit?

1Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení.; See Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.

2See Garmin.com/ataccuracy

3V případě propojení s chytrým telefonem; See Garmin.com/ble

4Může být vyžadováno předplatné u nezávislého poskytovatele hudebních služeb.

5Aktuální informace o podporovaných zemích, platebních sítích a bankách naleznete na adrese Garmin.com/GarminPay/banks

SPOTIFY a logo Spotify patří k registrovaným ochranným známkám společnosti Spotify AB.