S vášní pro rychlé vozy

S vášní pro rychlé vozy


Ať už sami zdoláváte rekordy závodních drah, nebo rychlé vozy jen obdivujete, hodinky MARQ Driver vaší vášni rozumí. Jsou to jediné luxusní, chytré hodinky s více než 250 předinstalovanými závodními okruhy z celého světa, lunetou s tachymetrem nebo funkcí Auto Lap s automatickým měřením mezičasu. Kvalitní, prodyšný titanový řemínek zajistí pohodlné nošení i ve vypjatých situacích. Kvalitní zpracování hodinek je podtrženo DLC povrchovou úpravou a lunetou s keramickou vložkou. Tyto hodinky jsou vždy připravené vás doprovodit na startovní pozici.

Více informací
Závodní okruhy na ciferníkuZávodní okruhy na ciferníku

Závodní okruhy na ciferníku

Vyberte si některý ze slavných závodních okruhů a nechte si jej pro inspiraci zobrazit na pozadí ciferníku. Pokud se rozhodnete s vozem vyjet na okruh, hodinky automaticky změří mezičasy a po každém průjezdu startem zobrazí dosažený čas. Hodinky vaši jízdu změří a podrobně vyhodnotí, takže si své výsledky můžete i po čase znovu vychutnat. Díky prémiovým materiálům, unikátním funkcím a důmyslnému zobrazení dat na displeji jsou hodinky MARQ Drive skvělou motivací pro aktivní muže – od startu až do cíle.

Vylepšený tachymetr

Vylepšený tachymetr

Využití hodinek není omezeno jen na řidiče vozu. Inovativní stopky spolupracují tachymetrem na lunetě a automaticky vypočítají průměrnou rychlost auta na trati. Závodní vzrušení si tak můžete vychutnat i jako divák.

Prvotřídní materiály

Prvotřídní materiály

Hodinky MARQ Drive jsou vybaveny hybridním řemínkem. Na vnější straně má řemínek elegantní titan, na vnitřní příjemný silikon. Odolnost do extrémních podmínek zajišťuje povrchová karbonová vrstva s úpravou DLC. Výsledkem je unikátní materiál, který je nadstandardně příjemný a funkční.

Chytré a výkonné

Chytré a výkonné

Celodenní sledování stresu1. E-maily, textové zprávy a upozornění2. Úložiště hudby a streamingové služby, jako je Spotify®3. Hodinky MARQ Athlete podporují bezkontaktní platby Garmin Pay4, takže k nákupu vám stačí mávnout zápěstím. Máte tak další příležitost ukázat svoji vášeň pro rychlou jízdu – a přitom si užívat výhod nejmodernějších technologií.

Technické parametry

Hmotnost 128 g., průměr displeje 30,4 mm, 12 dní výdrž v režimu chytrých hodinek, až 28 hodin výdrže s GPS, odolnost proti vodě 10 ATM, paměť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT+. V ceně navíc sportovní silikonový řemínek.

MARQ Driver, DKC: 65.000 Kč

Kde je možné MARQ koupit?

1See Garmin.com/ataccuracy

2V případě propojení s chytrým telefonem; See Garmin.com/ble

3Může být vyžadováno předplatné u nezávislého poskytovatele hudebních služeb.

4Aktuální informace o podporovaných zemích, platebních sítích a bankách naleznete na adrese Garmin.com/GarminPay/banks

SPOTIFY a logo Spotify patří k registrovaným ochranným známkám společnosti Spotify AB.