S kormidlem v ruce

S kormidlem v ruce


Ať už vyhráváte regaty nebo vás jen inspirují, hodinky MARQ Captain jsou důkazem vaší lásky k moři. Chytré a luxusní jachtařské hodinky s pokročilými námořními funkcemi, které u tradičních hodinek nenajdete. Revoluční regatové stopky spolupracující s GPS určí start jako nikdy předtím. Asistent křižování1 a tlačítko Muž přes palubu jsou určeny pro ty, kteří žijí s kormidlem v ruce. Hodinky si zamilujete nejen díky unikátním námořním funkcím, ale i keramické lunetě nebo stylovému tkanému řemínku, který je vyrobený umělci na jihu Francie. Tyto skvělé hodinky nabité funkcemi zaručují špičkový výkon v jakýchkoli podmínkách.

Více informací
Chopte se kormidlaChopte se kormidla

Chopte se kormidla

Na přední straně hodinek MARQ Captain, kterou obklopuje sytě námořnicky modré barevné schéma, se zobrazuje aktuální počasí. Informace o rychlosti větru a také o teplotě a přílivu vám mohou pomoci se na základě jediného pohledu rozhodnout, zda jsou podmínky vhodné ke dni stráveném na vodě. Keramický rám je opatřen časovačem, který je nově vybaven technologií GPS, aby byl přesný start v podstatě automatický. Je první svého druhu a dává posádce schopnost vyrazit ze startovní čáry přesně a v ideální pozici.

Jaký vane vítr?

Jaký vane vítr?

Vylepšete svou taktiku s dosud nevídaným množstvím informací o povětrnostních podmínkách. Asistent křižování vás informuje o změně větru na vašem zápěstí. S jistotou víte, zda křižujete po větru nebo proti větru. S hodinkami můžete optimalizovat kurz a napnout plachty na maximální rychlost.

Hodinky bez konkurence

Hodinky bez konkurence

Dokonale broušené titanové pouzdro s průměrem 46 mm doplňuje leštěná luneta v námořnické modři. Hodinky jsou bezpečně připevněné k vašemu zápěstí tkaným nylonovým řemínkem, odolným proti vodě. Stylový vzhled, vysoká odolnost a precizní zpracování jsou vlastnosti, díky kterým nebudete chtít hodinky sundat z ruky, ať už jste na palubě nebo na souši.

Chytré a výkonné

Chytré a výkonné

Celodenní sledování stresu2. E-maily, textové zprávy a upozornění3. Úložiště hudby a streamingové služby, jako je Spotify®4. Hodinky MARQ Captain podporují bezkontaktní platby Garmin Pay5, takže k nákupu vám stačí mávnout zápěstím. Máte tak další příležitost ukázat svoji vášeň pro plavbu – a přitom si užívat výhod nejmodernějších technologií.

Technické parametry

Hmotnost 88 g., průměr displeje 30,4 mm, 12 dní výdrž v režimu chytrých hodinek, až 28 hodin výdrže s GPS, odolnost proti vodě 10 ATM, paměť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT+. V ceně navíc sportovní silikonový řemínek.

MARQ Captain, DKC: 48.000 Kč

Kde je možné MARQ koupit?

1Vyžadují kompatibilní snímač

2See Garmin.com/ataccuracy

3V případě propojení s chytrým telefonem; See Garmin.com/ble

4Může být vyžadováno předplatné u nezávislého poskytovatele hudebních služeb.

5Aktuální informace o podporovaných zemích, platebních sítích a bankách naleznete na adrese Garmin.com/GarminPay/banks

SPOTIFY a logo Spotify patří k registrovaným ochranným známkám společnosti Spotify AB.