Mistr ve svém oboru

Mistr ve svém oboru


Ať už jste pilot nebo letecký nadšenec, hodinky MARQ Aviator vám ve vzduchu dodají jistotu. Hodinky jsou vybavené jak všestrannými chytrými funkcemi, tak i leteckými, jako je celosvětová letecká databáze, nouzová navigace do nejbližšího cíle, podrobné meteorologické NEXRAD informace či komunikaci s kompatibilní leteckou elektronikou Garmin. lesklé tělo s 24hodinovým GMT ciferníkem a dvěma dalšími časovými zónami přijde vhod při častém cestování. Pohodlný, článkový titanový řemínek padne jako ulitý. Hodinky během letu ukazují, kam máte namířeno, po příletu vám potvrdí cílovou destinaci.

Více informací
Ve vzduchu i na zemiVe vzduchu i na zemi

Ve vzduchu i na zemi

Hodinky MARQ Aviator fungují stejně dobře ve vzduchu, jako na zemi. Chytré a všestranné sportovní funkce využijete při každodenním nošení. Ve vzduchu oceníte podrobné informace o letištích, navigační znaky a rádiové frekvence. Nouzové tlačítko v nesnázích okamžitě aktivuje trasu k nejbližšímu letišti. Odhadovaný letový čas vám automaticky ukáže dobu, jež zbývá do cíle. Směrová šipka a trasa zobrazují důležité informace k dalšímu trasovému bodu. Elegantní, výkonné a všestranné – hodinky MARQ Aviator jsou opravdu revoluční.

Ve správném kurzu

Ve správném kurzu

Navigační stránka s HSI indikátorem nabízí jednoduchou a funkční kontrolu správného kurzu. Přehledné porovnání trasy s letovým plánem, grafické zobrazení příčné odchylky letu, aktuální směru a vzdálenosti k dalšímu trasovému bodu. Hodinky MARQ Aviator, let nebyl nikdy jednodušší.

Zpracování a ergonomie

Zpracování a ergonomie

Hodinky MARQ Aviator jsou vybaveny keramickou lunetou o průměru 46 mm, do které je laserem vyryté přesné značení. Luneta je poté potažena tenkou vrstvou kovu a dokonale vyleštěna. Článkový titanový řemínek je spojený bezpečnostní sponou, kterou lze délkově upravit tak, že hodinky padnou jako ulité.

Chytré a výkonné

Chytré a výkonné

Celodenní sledování stresu1. E-maily, textové zprávy a upozornění2. Úložiště hudby a streamingové služby, jako je Spotify®3. Hodinky MARQ Athlete podporují bezkontaktní platby Garmin Pay4, takže k nákupu vám stačí mávnout zápěstím. Máte tak další příležitost ukázat svoji vášeň pro létání – a přitom si užívat výhod nejmodernějších technologií.

Technické parametry

Hmotnost 144 g., průměr displeje 30,4 mm, 12 dní výdrž v režimu chytrých hodinek, až 28 hodin výdrže s GPS, odolnost proti vodě 10 ATM, paměť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT+. V ceně navíc sportovní silikonový řemínek.

MARQ Aviator, DKC: 51.000 Kč

Kde je možné MARQ koupit?

1See Garmin.com/ataccuracy

2V případě propojení s chytrým telefonem; See Garmin.com/ble

3Může být vyžadováno předplatné u nezávislého poskytovatele hudebních služeb.

4Aktuální informace o podporovaných zemích, platebních sítích a bankách naleznete na adrese Garmin.com/GarminPay/banks

SPOTIFY a logo Spotify patří k registrovaným ochranným známkám společnosti Spotify AB.