Odpoutejte se z davu

Odpoutejte se z davu


Ať už jste odhodláni zvítězit nebo se necháváte vítězi inspirovat, hodinky MARQ Athlete vás odpoutají od vašich soupeřů. Žádné jiné luxusní moderní hodinky s chytrými funkcemi se nepochlubí dobou regenerace a dosaženou úrovní VO2 Max na lunetě hodinek. Když jste na neznámém místě, podrobné mapy a navigování po oblíbených trasách vás dovedou na ty nejlepší místní běžecké a cyklistické trasy. Chcete-li si dokonale vyladit formu, pak vám pokročilé údaje o dynamice běhu1 a biometrice dodají potřebné informace. Ultralehké titanové pouzdro v kombinaci s vysoce kvalitním řemínkem jsou současně stylové i pohodlné. Hodinky MARQ Athlete jsou skvělý pomocník a motivace pro všechny, kteří ze sebe chtějí dostat to nejlepší.

Více informací
Navrženo pro sportovceNavrženo pro sportovce

Navrženo pro sportovce

Ciferník hodinek MARQ Athlete je navržen pro sportovce. Týdenní uběhnutá vzdálenost ukazuje, jak intenzivně trénujete, zatímco statistiky o srdečním tepu odhalí vaši kondici – i během odpočinku. Luneta s DLC povrchem je vybavena stupnicí se zobrazením hodnoty O2 Max a dobou regenerace. Data na ciferníku hlásí aktuální fyzickou kondici, odpočítávají čas k dalšímu náročnému tréninku a motivují vás k dosažení dalšího vítězství.

Sledujte svůj trénink

Sledujte svůj trénink

Informace o tréninku a výkonnosti ještě nikdy nebyly tak podrobné. Funkce Race Predictor odhaduje, jak rychle zaběhnete další závod, zatímco vyhodnocení efektivity tréninku prozradí, zda se zlepšujete podle svých očekávání. Výkonnostní sportovci ocení měření míry „odrazu“ při běhu, délky kroku a doby kontaktu se zemí. S hodinkami MARQ™ Athlete můžete každý závod běžet lépe a chytřeji.

Zaslužte se o medaili

Zaslužte se o medaili

Ultralehké titanové pouzdro o průměru 46mm s broušeným DLC povrchem a ukazateli výkonu. Gumový řemínek zajišťuje bezpečné upevnění hodinek během libovolného sportu a pomáhá optickému senzoru dosahovat co nejvyšší přesnost měření srdečního tepu tak, aby se jejich majitel mohl soustředit na výkon. Hodinky využijete nejen při sportu, díky stylovému vzhledu se s nimi můžete chlubit každý den i mimo sportoviště.

Chytré a výkonné

Chytré a výkonné

Celodenní sledování stresu2. E-maily, textové zprávy a upozornění3. Úložiště hudby a podpora hudebních streamingových služeb, jako je Spotify®4. Hodinky MARQ Athlete podporují bezkontaktní platby Garmin Pay5, takže k nákupu vám stačí mávnout zápěstím. Máte tak další příležitost ukázat svoji vášeň pro sport – a přitom si užívat výhod nejmodernějších technologií.

Technické parametry

Hmotnost 94 g., průměr displeje 30,4 mm, 12 dní výdrž v režimu chytrých hodinek, až 28 hodin výdrže s GPS, odolnost proti vodě 10 ATM, paměť 32 GB, Bluetooth, WiFi, ANT+.V ceně navíc sportovní silikonový řemínek.

MARQ Athlete, DKC: 39.000 Kč

Kde je možné MARQ koupit?

1Vyžadují kompatibilní snímač

2See Garmin.com/ataccuracy

3V případě propojení s chytrým telefonem; See Garmin.com/ble

4Může být vyžadováno předplatné u nezávislého poskytovatele hudebních služeb.

5Aktuální informace o podporovaných zemích, platebních sítích a bankách naleznete na adrese Garmin.com/GarminPay/banks

SPOTIFY a logo Spotify patří k registrovaným ochranným známkám společnosti Spotify AB.