Mapové podklady

Mapové podklady - mapy - jsou nejdůležitější součástí vaší navigace. Pokud máte aktuální podklady ve vaší navigaci, plní  svoji funkci a úspěšně vás dovede do cíle vaší cesty. Staré a neaktuální mapy vám mohou připravit mnoho nepříjemných překvapení.

K dispozici máte mapy předehrané na kartách ( microSD, SD, MMC, tradičních Garmin atd.) nebo na CD. Každý nosič má své výhody i nevýhody...mapu na kartě vyjmete z prodejního boxu, zasunete do GPS a můžete vyrazit....nejjednodušší instalace, jaká je možná. Naopak u map na CD musíte mapu nainstalovat do počítače, zaregistrovat k vaší GPS a nahrát do navigace...získáte tím ale variabilitu, možnost upgrade mapových podkladů, možnost plánování tras či prohlížení prošlých nebo projetých  tras nad mapou v PC ( pokud přenos těchto informací vaše GPS podporuje)

V současné době jsou mapové aktualizace map vydávány přibližně jednou ročně, ale výrobci map se snaží mapy aktualizovat co nejčastěji např. u map z edice City Navigator ( EVROPA a SEVERNÍ AMERIKA) máte aktualizaci až čtyřikrát ročně.

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!