nüMaps Lifetime™

nüMaps Lifetime - doživotní aktualizace map pro navigace Garmin

nuMaps LIfetime - doživotní aktualizace map pro starší navigace GarminDoživotní aktualizaci map, která je známá z unikátní řady navigací Garmin LIfetime je možné zakoupit i ke starším navigacím značky Garmin. Licence na doživotní aktualizaci má název nüMaps Lifetime a je možné ji zakoupit jako příslušenství. Aktuální cenu samostatné licence doživotní aktualizace ověříte zde.

Doživotní aktualizace map se vyplatí u navigačních přístrojů, které používáte často, nebo u takových, u kterých předpokládáte dlouhou životnost. Doživotní aktualizace se ale vyplatí i v případě, kdy se rozhodnete vyměnit svoji starou navigaci za nový model. Starší navigace s doživotní aktualizací map totiž díky přístupu k aktuálním mapám neztrácí svoji cenu. Starší přístroj s doživotní aktualizací můžete poté, co si pořídíte novou navigaci předat dalšímu uživateli v rodině nebo v práci. I v případě, že se jej rozhodnete prodat bude hledání kupce jednodušší, než v případě běžné navigace s placenými aktualizacemi navigačních map.

Doživotní aktualizace funguje tak, že po zakoupení a registraci doživotní aktualizace na stránkách http://my.garmin.com se u vaší navigace nastaví příznak doživotní aktualizace a při jakémkoliv budoucím vydání nové mapy Evropy máte k dispozici stažení nové mapy bez jakýchkoliv dalších nákladů. Mapy jsou stažitelné do navigačního přístroje po celou dobu jeho fungování. Licence doživotní aktualizace map není přenosná na jiný navigační přístroj.

V rámci stažení nové navigační mapy máte možnost současně stáhnout instalaci mapy Evropy do PC. Součástí instalace je program Garmin MapSource, který umožňuje v PC prohlížet mapu, kterou máte v navigaci, plánovat v PC trasy, vyhledávat cíle cesty, zálohovat uložené body nebo trasy z navigace nebotisknout výřezy mapy.

Nové mapy Evropy vychází obvykle 4x ročně (únor, květen, červenec, listopad). Doživotní aktualizace opravňuje uživatele čerpat všechny vydané aktualizace. Pokud některou z aktualizací nevyužijete, nic se nestane, můžete navigaci zaktualizovat kdykoliv v budoucnosti.

Aktualizace probíhá tak, že připojíte navigační přístroj USB kabelem k PC, spustíte na stránkách http://my.garmin.com aktualizaci a stará mapa v navigaci se přepíše nejaktuálnější verzí mapy. Vzhledem k velkému objemu mapových dat je dobré mít při aktualizaci rychlejší připojení k internetu.

Samostatnou licenci na doživotní aktualizaci map Evropy zakoupíte zde.

Vámi vybrané produkty k zakoupení
0
Produkty vložené k porovnání
0
Chcete pomoci? Položte nám dotaz!