Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

Instinct Solar Optic

Garmin Instinct solar jsou robustní chytré GPS hodinky pro všestranné sportovce a outdoorové nadšence. Nabízí kontrastní černobílý displej, skvěle čitelný za všech světelných podmínek. Displej je krytý solárním sklíčkem z chemicky tvrzeného sklíčka Corning® Gorilla®. Tělo hodinek je vyrobeno z vlákny zesíleného tvrzeného polymeru pro vyšší pevnost a odolnost při zachování velmi nízké hmotnosti. Předností řady Instinct Solar je dlouhá výdrž hodinek posílená hybridním solárním dobíjením. V režimu chytrých hodinek vydrží Instinct Solar až 24 dní na jedno nabití bez využití solárního panelu a až 54 dní při využití solárního nabíjení (počítá se průměrně 3 hodiny slunečního svitu denně). V úsporném režimu jsou hodinky při využití solárního dobíjení dokonce plně soběstačné.