Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

inReach

InReach je satelitní komunikátor, které využívá komunikačních družic Iridium s globálním porytím zemského povrchu. K dispozici jsou tradiční modely InReach SE+ a InReach Explorer+ a novější InReach Mini. InReach SE+ a Explorer+ vynikají prehledným displejem a velkými tlačítky. Předností InReach Mini jsou miniaturní rozměry a dlouhá výdrž bez nutnosti častého dobíjení. O využití satelitního komunikátoru má cenu uvažovat nejen při výpravách do odlehlých oblastí, ale také při extrémních aktivitách. InReach Mini je vybavený SOS tlačítkem, které umí přivolat pomoc v nesnázích, ať jste kdekoliv na světě. Při stištění SOS tlačítka aktivujete záchranný systém GEOS, který ověří situaci a aktivuje pomoc. Díky obousměrné komunikaci jste navíc o průběhu záchranných prací průběžně informováni. InReach Mini dokáže komunikovat nejen navzájem mezi komunikátory, ale posílat a přijímat zprávy i na mobilní telefony nebo emailové adresy.