Vážení zákazníci, naše prodejna na Evropské na Praze 6 je od 20.10. 2020  otevřena každý pracovní den v upravené provozní době od 11:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00. Vzhledem ke zhoršující se koronavirové situaci vás prosíme o dodržování zvýšených bezpečnostních opatření při návštěvě našich prodejen, dodržování rozestupů a zakrytí úst i nosu rouškou nebo šátkem.

Děkujeme za pochopení, Garmin Czech.

HRM DUAL - Snímač tepové frekvence s ANT+ a BLE

Bezdrátový snímač tepové frekvence s konektivitou ANT+ a BLE.
Kód
010-12883-00
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
skladem (Praha 6, Praha 9)
Cena
1 490,- Kč s DPH

Porovnat

Přehled

Popis

Snímač tepové frekvence HRM Dual měří srdeční tep. Konstrukčně je podobný snímači HRM Premium, ale kromě ANT+ bezdrátové komunikace podporuje také komunikaci prostřednictvím Bluetooth Low Energy signálu. Zatímco ANT+ komunikaci využijete především pro spojení se sporttestery značky Garmin, Bluetooth Low Energy signál je vhodný pro spojení s řadou dalších elektronických zařízení, jako jsou chytré mobilní telefony, chytré hodinky jiných značek či dokonce fitness tréninkové vybavení, jako jsou indoor běžecké, cyklistické nebo veslovací trenažéry.

Snímač srdečního tepu Garmin HRM Dual je napájený uživatelsky výměnnou knoflíkovou baterií typu CR2032, na jednu baterii nabízí výdrž až 3,5 roku při průměrném tréninkovém využití 1 hod. denně. Snímač má elastický, anatomický popruh s nastavitelnou délkou, hmotnost snímače je 54 gramů.

Obsah balení

  • Hrudní pás, snímač tepu
  • Návod k použití

Ke stažení

Parametry

Parametry produktu

Baterie - typ: CR 2032
Baterie - výdrž: až 1 rok
Hmotnost: 54,4 g
Provozní teplota: -5°C až 50°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 635 - 1320 x 33 x 12 mm
Voděodolnost: Ano 1 ATM

Běžecké funkce

Dynamika běhu - Running Dynamics: Ne

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení ANT+: Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano