7549aa8d1c26a935bb10b2a879da2a4f-43717-789225317a1bca3c59bc94719a92a35debb16jpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin VIRB 360

Vodotěsná 360° kamera s GPS, rozlišením 5.7K a prostorovým audio záznamem.
Kód
010-01743-05
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

Vodotěsná 360° akční kamera s GPS, rozlišením 5.7K a prostorovým audio záznamem.

Garmin VIRB 360 je odolná, akční, 360° kamera s GPS, rozlišením 5.7K/30fps a čtyřmi mikrofony pro vysoce kvalitní, prostorový záznam zvuku. V rozlišení 4k nabízí kamera navíc sférickou stabilizaci s eliminací roztřesení videa při záznamu akčních sportů.

VIRB 360Jednou z nejzajímavějších funkcí kamery je plný 360° záznam videa pomocí dvou sférických objektivů. Kamera je při rozlišení až do 4K/30fps schopná spojovat obrazy obou objektivů přímo v kameře a výsledný záznam je proto k dispozici okamžitě, bez nutnosti následného zpracování v počítači. Video z kamery se dá z kamery po ukončení záznamu jednoduše kopírovat nebo dokonce živě během záznamu sdílet.
Při použití kamery Garmin VIRB 360 si dejte pozor na výběr datové karty, na kteoru budete pořizovat záznam. Vzhledem k vysokému objemu dat je potřeba použít datové karty s vysokou přenosovou rychlostí. Doporučujeme micro SD karty standardu UHS Speed Class 3 (na kartě je označení U3). Pokud použijete pomalé karty s nevyhovující rychlostí, může se stát, že kamera natočí pouze kratší úsek videa a záznam automaticky vypne v okamžilku, kdy datová karta přestane zápis stíhat.

G-MetrixPodobně, jako jiné kamery řady VIRB, i VIRB 360 je vybaven vysocecitlivým GPS přijímačem a řadou dodatečných senzorů se záznamem G-Metrix™ dat a možností vložení širokého spektra informací přímo do 360° videozáznamu. Mezi podobnými daty může být rychlost pohybu, nadmořská výška, přetížení, směr pohybu a celá řada dalších informací. Kameru je dokonce možné propojit s dalšími přídavnými senzory a i jejich data vložit do videa. Pomocí dodatečných senzorů je možné ve videu sledovat srdeční tep, kadenci, výkon, teplotu a další veličiny.

360Jaký má 360° video záznam praktický význam? Při natáčení videa není potřeba myslet na pořizovaný úhel záběru, kamera zaznamenává celé okolí. Úhel záběru je možné zvolit až při přehrávání videa. S úhlem záběru je možné během přehrávání pohybovat nebo úhel při opakovaném přehrávání různě měnit. Z videa je možné dodatečně sestříhat i video s klasickým záběrem a je možné jej složit ze záběrů s různým úhlem pohledu ve stejném okamžiku.
Video pořízené kamerou VIRB360 je možné díky aplikaci VRB Mobile prohlížet i pomocí brýlí pro virtuální realitu, prostorový záznam zvuku umožňuje poslouchat zvuk s různou intenzitou podle zvoleného pozorovacího úhlu.

Live StreamingPro práci s kamerou, editaci a zpracování videa jsou od značky Garmin k dispozici volně stažitelné nástroje, jako je například mobilní aplikace VIRB Mobile nebo specializovaný software pro osobní počítače. Oba nástroje nabízí jednoduchou a rychlou úpravu 360° videa, snadnější, než bylo u podobných videí dosud zvykem. Kamera je díky aplikaci VIRB Mobile kompatibilní s operačními systémy iOS a Android.

I Garmin VIRB360 zachovává některé typické znaky, které se osvědčily u dříve představených akčních kamer značky Garmin. Mezi hlavní z nich patří velký ovladač ovládající záznam videa. I v případě, kdy je kamera umístěna na přilbě, ja možné poslepu a v rukavicích s jistotou spustit nebo zastavit záznam. Podobně je zachována možnost ovládání kamery nejen pomocí aplikace v chytrém mobilním telefonu, ale i pomocí chytrých GPS hodinek, outdoorových, cyklistických, motocyklových nebo námořních GPS navigací značky Garmin.

VIRB AppVIRB EditKamera VIRB 360 je přirozeně vodotěsná do 10m bez nutnosti použití dodatečného pouzdra. Kamera je vybavena dobíjecím, výměnným akumulátorem s výdrží až 1 hodinu záznamu na jedno nabití. Kamera je schopna kromě videozáznamu pořizovat i 360° sférické fotografie s rozlišením 15 MPix. Kamera je vybavena vlastním displejem čitelným na přímém slunci se zobrazením základních údajů o stavu nabití baterie, zbývající kapacitě paměti nebo aktuálně používaném video režimu. Pomocí displeje a tlačítek na kameře je možné přímo na kameře měnit potřebná nastavení. Kamera VIRB 360 je navíc vybavena Wi-Fi®, Bluetooth®, ANT+™ a NFC bezdrátovými technologiemi. Kamera je vybavena unikátní kompaktní trojnožkou, kterou je možné možné použít i jako praktický držák kamery. Kameru je po odmontování trojnožky možné upevnit pomocí standardního stativového závitu nebo pomocí standardních držáků akčních kamer. Kamera používá pro záznam výměnné datové karty formátu microSD s kapacitou až 128GB.

Obsah balení

  • Akční kamera VIRB 360
  • Baterie Li-ion
  • Napájecí kabel (USB - microUSB)
  • Kolébka na stativ (1/4”-20)
  • Kolébka k akčnímu držáku
  • Protiskluzný stojan se stativovým závitem (trojnožka)
  • Manuál

Ke stažení

Parametry

Parametry produktu

Akcelerometr: Ano
Audio/video vstup/výstup: Ano
Barometrický výškoměr/barometr: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion (vyměnitelná)
Baterie - výdrž: až 1hod. 5min.
Displej - úhlopříčka: 1,08" (27,47 mm)
Dotykový displej: Ne
Foto tlačítko: Ano
Gyroskop: Ano
Hmotnost: 133g bez baterie, 160g včetně baterie
Kompas: Ano, elektronický ze signálu GPS/Glonass
Mikrofon: Ano, 4x pro prostorový zvuk
Odolná konstrukce: Ano
Ovládání jedním tlačítkem: Ano
Provozní teplota: 0°C až +40°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 39 x 59,3 x 69,8 mm
Voděodolnost: Ano, IPX7 (odolá ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 minut)
Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano

Mapy a paměti

Formát souboru: *.mp4
Profesionální mód: vyvážení bílé, expozice
Slot pro paměťovou kartu: microSD™ (až 128GB) - karta není v balení
Vestavěná paměť: Ne

Vlastnosti produktu

Hlasové ovládání přístroje: Ano
Napájený stojánek: Ano, volitelně

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení ANT+: Ano
Bezdrátové připojení NFC: Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi: Ano
Formát signálu: NTSC + PAL
HDMI výstup: Ano
Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje: Ano (komp.zařízení Garmin, mobilní aplikace)
Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB

Video

Časosběrné snímání: Ano, více módů (2 - 60 sekund)
Digitální fotoaparát: Ano
HD video 1080p: 120, 60 fps
HD video 5K: 30 fps, 2496x2496 (2 soubory), 360° Unstitched
HD video 5,7K: 30 fps, 2880x2880 (2 soubory), 360° Unstitched
HD video 4K: 30 fps, 3840x2160, 360° Stitched
HD video 3,5K: 60 fps, 1760x1760 (2 soubory), 360° Unstitched
Kompatibilita s VIRB® Edit: Ano
Rozlišení/sekvence fotografií: až 15 MPx
Stabilizace obrazu: Ano, sférická, až do rozlišení 4K, 3 módy
VIRB® záznam: Ano
Zorný úhel objektivu: 360° (2x 180°) horizontálně i vertikálně

Snímače

Kompatibilita s ANT+® snímači (např.srdečního tepu HR, kadence, teploty atd.): Ano
Kompatibilita s VIRB® app aplikací: Ano

Příslušenství

Ostatní
Nevyráběné OUTDOOR
Bezdrátová čidla
Příslušenství pro kamery
Nejprodávanější
Stojánky a držáky
Jiné
Akumulátory, baterie
Do auta
Na loď
fenix5S Plus
fenix 5 Plus
Fenix5S Plus
Fenix 5 Plus
safírové sklíčko
Edge 530
Související zboží