Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

84b7dd90b2c5983ca686264b46cc0d30-21920-78233dfe8df8fc9712f0825e6c949470567b7jpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin Varia Vision - head-up displej

Head up displej pro cyklisty.
Kód
010-01952-10
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

Varia Vision™ je novinka z dílny americké značky Garmin. Podobně, jako cyklistický radar nebo smart světla pařící do produktové řady Garmin Varia, i Varia Vision™ je v oblasti cyklistiky absolutní technologickou novinkou. Garmin Varia Vision™ je cyklistic
Varia Vision™ má minimální hmotnost, upevňuje se na běžné cyklistické brýle a v zorném poli cyklisty zobrazuje data převzatá z kompatibilního GPS cyklopočítače značky Garmin. Mezi zobrazované informace patří číselné hodnoty, grafy, navigační informace, smart notifikace z připojeného chytrého telefonu nebo informace o blížících se vozidlech detekovaných pomocí cyklistického radaru Varia Radar. Garmin Varia Vision™ displej je doplněn o možnost vibračního alarmu a na důležité informace tak může upozornit nejen opticky, ale i vibracemi. Díky vynikající výdrži baterií, až 8 hodin na jedno nabití a dotykovému ovládání umožňujícímu přepínat mezi jednotlivými obrazovkami displeje, je Varia Vision™ unikátní tréninkovou pomůckou pro všechny výkonnostní cyklisty.

UNIVERZÁLNÍ A LEHKÝ
Univerzální možnost upevnění a vestavěný akcelerometr umožňuje připevnit Varia Vision displej na libovolnou stranu brýlové obruby. Rameno displeje je pohyblivé a dá se jednoduše přizpůsobit pro optimální zobrazení dat. Hmotnost pouhých 28g.

SMART PROPOJENÍ
Displej Varia Vision je propojitelný s kompatibilním GPS cyklopočítačem řady Garmin Edge® a prostřednictvím cyklopočítače i s chytrým telefonem či cyklistickým radarem Garmin Varia Radar.

VIBRAČNÍ ALARM
Pomocí jemného vibračního alarmu vás Varia Vision upozorní na důležité výkonnostní, navigační nebo bezpečnostní informace stejně, jako na příchozí volání, SMS či další smart notifikace v případě funkčního propojení s chytrým mobilním telefonem.

NAVIGAČNÍ UPOZORNĚNÍ
Navigace křižovatku po křižovatce, včetně vzdálenosti k odbočce, šipky s manévrem nebo názvu ulice, do které budete odbočovat. I takové informace je možné díky displeji Varia Vision zobrazit v zorném poli cyklisty.

AUTOMATICKÁ REGULACE
Varia Vision má vestavěný světelný senzor, který automaticky reguluje jas displeje podle okolních světelných podmínek a optimálně zajišťuje čitelnost dat za všech okolností.

ODOLNÝ S DLOUHOU VÝDRŽÍ
Odolná a vodotěsná konstrukce umožňuje použití displeje v jakémkoliv počasí. Na jedno nabití je vestavěný akumulátor schopen udržet displej zapnutý nepřetržitě po dobu až 8 hodin.

DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Varia Vision displej se dá ovládat pomocí dotykového panelu, který je přizpůsobený i pro ovládání v rukavicích nebo v deštivém počasí. Přepínání jednotlivých stránek displeje během jízdy je tak velmi intuitivní a jednoduché.

Obsah balení

  • Garmin Varia Vision head-up displej
  • čtyři sady gumiček pro přichycení držáku head-up displej na brýle ve čtyřech velikostech
  • 2x držák head-up displej
  • USB napájecí a datový kabel
  • látkový uzaviratelný sáček
  • manuál

Ke stažení

Parametry

Parametry produktu

Akcelerometr: Ano
Baterie - výdrž: až 8 hod. při souvislé zapnutí
Displej - rozlišení, ŠxV: 480 x 240 pix.
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
Dotykové ovládání: Ano
Hmotnost: 29,7 g
Měření intenzity okolního světla (pro intenzitu podsvícení displeje): Ano
Oboustrané použítí (levé nebo pravé oko): Ano
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 60 x 19,7 x 19,8 mm
Voděodolnost: Ano, IPX7 (odolá ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 minut)

Uživatelské použití

Cyklistika: Ano
Cykloturistika: Ano
Silniční cyklistika: Ano

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení ANT+: Ano

Příslušenství

AC/DC Adaptéry
Pouzdra
Nevyráběné OUTDOOR
Stojánky a držáky
Jiné
Napájecí kabely
fenix5S Plus
fenix 5 Plus
Fenix5S Plus
Fenix 5 Plus
safírové sklíčko
Související zboží