2166b112cd746cd5c1bd114567a247ec-34836-794026dc876e513f15999edb45e390a906ee9jpg.jpg
Doprodej

Garmin Striker 4cv PLUS + sonda GT20-TM, 4pin-cv

Kód
010-01871-01
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
skladem (Praha 6)
Cena
6 490,- Kč s DPH

Porovnat
Garmin Striker 4cv PLUS + sonda GT20-TM, 4pin-cv
6 490,- Kč

Přehled

Popis

Kompaktní, ClearVu sonar s GPS a 4,3" displejem, sondou, držákem a napájecím kabelem v ceně.


Garmin Striker 4cv PLUS je vybavený 4,3“ displejem (480x272 pixelů), vestavěným GPS přijímačem a ClearVu sonarovým zobrazením dna. Vestavěný vysoce citlivý GPS přijímač umožňuje ukládat do paměti sonaru důležitá místa na vodní ploše (místa vnadění, nebezpečná místa, místo kotvení a pod.), zaznamenávat projetou trasu  a také automaticky generovat podrobnou mapu dna pomocí funkce QuickDraw. Na uložená místa v paměti je možné se pomocí Striker 4cv PLUS také jednoduše navigovat.


hero


V ceně obsažena sonarová sonda CHIRP jak s tradičním sonarovým zobrazením a frekvencí 55/77/200 kHz, tak i s ClearVu zobrazováním při frekvencích 260/455/800 kHz. Sonda nabízí funkce měření hloubky a teploty vody.


ClearVu sonarové zobrazení poskytuje fotorealistický náhled na objekty ve vodním sloupci a především objeky blízko dna, jako jsou rostliny, pařezy a objekty na dně.


Funkce QuickDraw pro automatické mapování dnaFunkce QuickDraw je shopna na základě plavby se zapnutým sonarem automaticky mapovat dno a data ve své paměti zaznamenat. Již během první plavby na neznámé vodní ploše se okolo vaší pozice a okolo projeté trasy začnou vykreslovat zmapované linie na dně, které mají stejnou hloubku (hloubnice). Při každé další plavbě se mapa postupně zpřesňuje a zahušťuje. Ukázka podobně vytvořené mapy je patrná na obrázku vlevo (ukázka je z mapového sonaru echoMAP, který navíc obsahuje podrobné mapy břehu a pevniny). Ukázka zmapování zátoky na vodní nádrži Orlík.


S takto vytvořenou podrobnou mapou hloubnic se můžete při rybaření mnohem lépe orientovat a lovit ryby na nových místech s potenciálním výskytem ryb (například místa s náhlou změnou hloubky).

  • Příkon: 0,4A při napájení 12V.
  • V balení sonaru najdete samotný přístroj, sonarovou sondu, stojánek a napájecí kabel na 12V.
  • Ovládání Striker 4cv PLUS je k dispozici v českém jazyce.

Srovnávací tabulka všech dostupných sonarů řady STRIKER:


porovnání


GPS: Integrovaný GPS přijímač umožňuje ukládat pozice (vnadění, zlomy na dně, pařezy...) do paměti a navigovat se zpět na tato místa. QuickDraw: Funkce umí automaticky mapovat dno a na displeji vykreslovat mapu hloubek. S více průjezdy se mapy zpřesňují. WiFi: Možnost propojení sonaru s aplikací Garmin Active Captain a nahrávání QuickDraw map, aktualizací a zobrazení notifikací z telefonu. CHIRP: Sonar/sonda vysílá ke dnu ne jednu, ale balíček více frekvencí, pomocí nichž dosahuje přesnějšího a podrobnějšího zobrazení.

Striker Plus 4 - Striker Plus 5cv - Striker Plus 7cv - Striker Plus 7sv - Striker Plus 9svUkázka displejů Striker 4cv PLUS


Na zobrazení níže jsou vidět typické displeje a kombinace displejů, které umí Striker 4 Plus zobrazit. Kromě tradičního sonarového zobrazení je možné zobrazit mapu, navigační data, trasu do cíle, různě okna navzájem kombinovat.


Striker 4 Plus  Striker 4 Plus  Striker 4 Plus  Striker 4 Plus  Striker 4 Plus


Instalace a připojení sonaru


Instalace sonaru je velmi jednoduchá, stačí jen připojit sonat na 12V zdroj napětí a upevnit sonarovou sondu.


Striker 4 Plus

Obsah balení

  • přístroj Striker 4cv PLUS
  • sonda GT20-TM
  • napájecí/datový kabel
  • tilt/swivel držák
  • nářadí
  • manuál

Ke stažení

Vhodné pro sporty

Rybaření

Něco navíc

Popis technologií sonarového zobrazení

Popis technologií sonarového zobrazení


CHIRP

CHIRP

Oproti běžnému sonaru, který vysílá signál na jedné frekvenci, vysílají CHIRP sonary signál s balíčkem více frekvencí současně. Po jejich odrazu je jednotlivě vyhodnotí. Sonar je tak schopen získat větší objem podrobnějších a přesnějších informací. Drtivá většina sonarů značky Garmin používá sonary s Chirp technologií.


Tradiční sonar

Tradiční sonar

Základní funkce sonaru se zobrazením hloubky pod lodí, profilu dna ve směru plavby lodi a základních informací o objektech ve vodním sloupci pod lodí s možností zobrazení ryb formou symbolů.


ClearVu (CV)

ClearVu

Měření hloubky vody pod lodí s fotorealistickým zobrazením dna a objektů těsně nade dnem. V porovnání s tradičním sonarem poskytuje lepší přehled o situaci pod vodou.


SideVu (SV)

SideVu

Měření hloubky vody pod lodí s půdorysným fotorealistickým zobrazením dna na levé
a pravé straně od dráhy plavby. Tmavý pruh uprostřed znázorňuje vodní sloupec, ve kterém je možné vidět objekty nade dnem.


Panoptix LiveScope

Panoptix

Pod označením Panoptix nabízí značka Garmin unikátní sonary s živým obrazem dění pod nebo před lodí. Panoptix sonar je k dispozici v různých provedeních sond, které mohou nabízet různé pohledy a zobrazení: pohled dolů, pohled dopředu a panoramatické dopředné zobrazení.


UHD ClearVü

CV UHD

Měření hloubky vody pod lodí s fotorealistickým zobrazením dna a objektů těsně nade dnem ve vysokém rozlišení.


UHD SideVü

SV UHD

Půdorysné fotorealistické zobrazení dna na levé a pravé straně od dráhy plavby ve vysokém rozlišení

Motor Force

Motor Force

Představujeme revoluční závěsný motor. Motor Garmin Force je nejsilnější a nejúspornější závěsný motor, jaký můžete mít. Je extrémně tichý a téměř neruší sonar ani při vyšších rychlostech.

Více

Parametry

Parametry produktu

Displej - rozlišení, ŠxV: 272 x 480 pix.
Displej - typ: QSVGA
Frekvence sondy: 50/77/83/200/260/455/800 kHz
Hmotnost: 300 g
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 9.8 x 7.4 x 4.5 cm
Voděodolnost: Ano, IPX7 (odolá ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 minut)
Výkon: 200 W (RMS)