Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

4f5ae4a425375b0c30236858a50e549d-63418-100289fbcf4078f37f5876c72248c4437c987jpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin Oregon 450t PRO

Outdoorová navigace s velkým dotykovým 3" displejem, 3-osým elmag. kompasem a barometrem. Vhodné pro geocaching, outdoor, cyklistiku, zaměování dat v terénu, GIS ale i motocykl či auto. V ceně turistická mapa ČR 1:10 000 a topo mapa Evropy 1:100 000
Kód
010-00697-98
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

Navigace s turist. mapou Evropy 1:100000 a TOPO ČR 1:10000

Ruční navigace s předehranou turistickou mapou Evropy v měřítku 1:100.000 a turistickou mapou Topo ČR v měřítku 1:10.000
Přístroj s 3 "podsvíceným dotykovým displayem a napájením na dvě tužkové baterie s výdrží kolem 16 hod. Navigace obsahuje barometrický výškoměr či 3 osý elektronický kompas. Pro nahrání map slouží vnitřní paměť, kterou lze rozšířit vložením mikro SD karty.

Navigace je určena na toulky přírodou, vyhledávání keší neboli skrytých pokladů/schránek, případně pro jízdu na kole, lyžích či kolečkových bruslích a v neposlední řadě také na navigaci po silnici či na moři. Navigace má zvýšenou odolnost vůči prachu, špíně, vlhkosti. K orientaci poslouží přehledná turistická mapa se spoustou detailů, silnic, stezek, cyklostezek a orientačních bodů.

Díky vysoce citlivému GPS přijímači a zpřesňujícímu systému WAAS Oregon 450t PRO určí Vaši polohu rychle a přesně, a to i v prostředí s nižší viditelností na nebe. V hustém lese, v údolí, mezi vysokými budovami - Oregon 450t PRO je připraven Vám pomoci i zde a najít Vám cestu, kterou zrovna nejvíce potřebujete. V navigaci lze zaznamenávat trasu, rychlost, vzdálenost, tempo, výškový profil či data z externích čidel, která lze přenést a poté i vyhodnotit v PC. V PC lze pomocí softwaru Mapsource nebo Basecamp také předem připravit například trasu a přenést ji do navigace. To vše se také týká tzv. zájmových bodů ( POI body), na které se lze také nechat navigovat.

Oregon 450t PRO podporuje Geocaching.com GPX soubory pro stahování geocaching bodů a detailů přímo do Vašeho přístroje. Tímto Vám odpadá ruční zadávání souřadnic nebo jejich tisk. Jednoduše stáhnete soubory GPX do Vašeho přístroje a můžete začít hledat poklady. Malý a lehký Oregon je perfektním společníkem pro Vaše venkovní aktivity. Jinou možnost skýtá i hra Wherigo, kterou přístroj též podporuje.

K Oregonu 450t PRO lze bezdrátově připojit snímač srdeční frekvence HRM a snímač rychlosti/kadence šlapání GSC 10 (přístroj zaznamenává pouze kadenci šlapání). Dále můžete s Oregonem 450t PRO sdílet a bezdrátově přenášet Vaše body zájmu, trasy, cesty a geocaching body s dalším Oregonem nebo Dakotou. Nyní můžete poslat své oblíbené výlety Vašim přátelům. Sdílení dat je velice snadné - stačí dotknout se tlačítka "odeslat" pro přenesení Vašich dat a "přijmout" pro jejich následné přijetí.

Dalšími funkcemi Oregonu jsou např. stopky, kalkulačka, informace o Slunci a Měsíci, budík, kalendář. Přístroj Oregon 450t PRO pro naše zákazníky a prodejce dodáváme s předehranou mapou Topo Czech PRO na datové kartě microSD a s mapou Topo Czech PRO na CD.

Turistické mapy Topo Czech PRO
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech PRO (a po registraci jsou k dispozici mapay Atlas Czech, CYKLO Czech), která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty v měřítku 1:10tis km.. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech PROumožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Turistická mapa Evropy:
V navigaci je také předinstalovaná turistická mapa Evropy v měřítku 1:100 000 bez možnosti routingu, takže i za hranicemi ČR se můžete pohybovat bez obav.

Jako doplněk k Oregonu je možné zakoupit detailní silniční mapy 44 zemí Evropy CityNavigator s použitím v tomto zařízení. Stačí jen změnit profil a můžete vyrazit do terénu, na vyjížďku na kole , nebo motocyklu s unikátním držákem na řidítka.

volitelné příslušenství: držák na řidítka jízdního kola
držák na řidítka motocyklu
držák s napájecím kabelem do automobilu
snímač tepové frekvence
snímač rychlosti/kadence šlapání GSC 10
další mapové podklady CityNavigator NT+, BlueChart
ochranná pouzdra

Obsah balení

  • navigační přístroj Oregon 450t ( předehraná topo mapa Evropy 1:100.000 )
  • datová karta s mapou Topo Czech PRO
  • registrační kód mapy Topo Czech PRO
  • datový kabel USB
  • držák s karabinou
  • návod k použití

Ke stažení

Parametry

Parametry produktu

Barometrický výškoměr/barometr: Ano
Baterie - typ: 2 x AA
Baterie - výdrž: do 16 hod.
Displej - rozlišení, ŠxV: 240 x 400 pix.
Displej - typ: barevný TFT
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 3.8 x 6.3 cm
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 193 g
Kompas: Ano Elektromagnetický/Náměrový, Ano, elektronický ze signálu GPS/Glonass
Plave na hladině: Ne
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 5.8 x 11.4 x 3.5 cm
Voděodolnost: Ano

Mapy a paměti

Basemapa: Ano
Další mapy v dodávce: TOPO Czech PRO
Mapy předinstalované: Topografická mapa Evropy
Možnost dohrání map: Ano
Práce s rastrovou mapou: Ano
Slot pro paměťovou kartu: microSD
Vestavěná paměť: Ano
Využitelná vnitřní paměť (max.): 850 MB
Waypointy/oblíbené/pozice: 2000

Vlastnosti produktu

Lov/ryby kalendář: Ano
Slunce/Měsíc info: Ano
Tabulky příliv/odliv: Ano
Výpočet plochy: Ano

Uživatelské použití

Crossové motorky: Ano
Turistika: Ano

Outdorové funkce

Podpora pro Geocaching: Ano

Navigační funkce

Automatický přepočet trasy: Ano
Fotonavigace: Ano
Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ne
Možnost přidat body zájmu: Ano
Track log - Záznam trasy/Aktivity: 10.000 bodů/20 tras
Trasy (naplánované/počet): 200

Námořní funkce

NMEA kompatibilita: Ano

Spojení/připojení/propojení

bezdrátové propojení mezi navigacemi: Ano
Bezdrátové připojení ANT+: Ano
Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB

Video

Digitální fotoaparát: Ne
Prohlížeč obrázků: Ano

Příslušenství

Stojánky a držáky
Na kolo
Na loď
Pouzdra
Napájecí kabely
Do auta
Datové kabely
Klipy, poutka
Řemínky
Nejprodávanější
Bezdrátová čidla