Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

e84c50278281327e17781491c2338701-39423-102786934d23e0a3adbf801dca440dde09fa3jpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin nuvi 3760T

• pouze 9mm tenký přístroj, otočný displej • unikátní automobilový stojánek s integrovaným napájením a TMC • trafficTrends, my Trends • napájený stojánek s druhým reproduktorem • asistent řazení do jízd. pruhů • silniční,turistická mapa ČR
Kód
010-00858-11
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

S 9 mm tloušťky je řada nüvi 3760T nejtenčí přenosnou automobilovou navigací na trhu. Jedinečný pocit při uchopení navigace je umocněn moderním kovovým vzhledem a absolutně plochým skleněným kapacitním displejem. Revoluční a neotřelý vzhled nüvi 3760T byl oceněn vítězstvím na mezinárodní soutěži produktového de-signu Red Dot Design Awards v roce 2010 , ve které se prosadil v konkurenci více než 4000 produktů z 57 zemí světa. Navigace nüvi 3760T je vybavena napájeným stojánkem s druhým reproduktorem , Cl napaječem s vestavěným RDS TMC - přijímačem dopravních informací, li-ion baterií s výdrží až 4 hodiny v režimu navigace, v pohotovostním režimu až několik týdnů. Navigace obsahuje předehrané mapy celé Evropy navíc i přístup k turistické mapě TOPO Czech.

Jaké technologie a služby v nové vlajkové lodi společnosti Garmin využijete:

 • otočný displej s funkcí Multi-touch – řada navigací nüvi 3760T používá jako první automobilová navigace značky Garmin systém otočného displeje. Uživatel má tak na výběr, zda dá přednost orientaci displeje na šířku nebo na výšku, kdy je na displeji vidět delší úsek mapy před automobilem. Orientace displeje se na základě integrovaného polohového čidla přepíná automaticky. Multi-touch displej umožňuje ovládání některých funkcí pomocí kombinace dotyku dvou prstů (posun dvou prstů na displeji k sobě nebo od sebe při změně měřítka).
 • trafficTrends – výpočet trasy a času příjezdu pomocí historických dopravních dat využívá informací o jízdních časech a průjezdnosti silnic v různých dnech a v různých denních dobách.
 • myTrends – funkce sleduje zvyky řidiče a při pravidelném opakování ranní jízdy do práce navrhne navigace pravděpodobný cíl a trasu jízdy.
 • premium traffic – modely nüvi 3760T obsahují přijímač RDS TMC dopravních informací s doživotním bezplatným přístupem k placeným dopravním informacím na území západní Evropy.
 • ecoRoute – výpočet nákladů ceny paliva pro navrženou trasu nebo pro určité období provozu automobilu. Výuka úsporné jízdy a výpočet trasy s ohledem na nízkou spotřebu paliva a produkované zplodiny.
 • napájený stojánek s druhým reproduktorem pro čistší zvuk v automobilu
 • cityXplorer – podpora uličních map velkých měst ve formátu cityXplorer, které umožňují výpočet trasy pro pěší navigaci, včetně zohlednění tras MHD.
 • Asistent řazení do jízdních pruhů a reálné fotonáhledy křižovatek – usnadňují řidiči odbočení na složitých křižovatkách.
 • auto time zone – automaticky mění nastavení hodin navigace při cestování přes hranici časové zóny.
 • Pro hands-free telefonování má nüvi 3760T integrovanou bezdrátovou technologii Bluetooth® společně se zabudovaným mikrofonem a reproduktorem.
 • Záruka nejnovějších map - po zakoupení přístroje a provedení registrace nejpozději do 60 dní na my.garmin.com vám bude nabídnuta aktualizace instalované mapy 44 zemí Evropy CityNavigator nuMaps Guarantee.


Doplňkové příslušenství (nutno zakoupit)
Čidlo ecoRouteHD umožnuje propojení přenosné navigace s diagnostikou automobilu. Navigace je schopna z automobilu využívat informace o spotřebě pohonných hmot, teplotě provozních kapalin, stavu ventilace/kllimatizace, případne zobrazit chybová hlášení diagnostiky automobilu.

V ceně přístroje jsou podrobné navigační mapy Topo Czech a Atlas Czech ( k dispozici po registraci a nahrání do navigace ), které obsahují nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapy umožňují v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Technická specifikace Garmin nüvi 3760T:
rozměry: 12,2 x 7,5 x 0,89 cm; hmotnost: 113,4 g; rozměr displeje: 9,7 x 5,7 cm (úhlopříčka 4,3”); rozlišení displeje: 800 x 480 pixelů; typ displeje: skleněný, otočný WQVGA barevný TFT s bílým podsvícením; výdrž Li-Ion baterie: až 4 hodiny, vysocecitlivý GPS přijímač, rozšiřitelná paměť o microSD datové karty; technologie: myTrends, trafficTrends, Asistent řazení do jízdních pruhů, fotorealistické náhledy, bluetooth hands free, napájený stojánek s automatickým uložením pozice parkování.

Obsah balení

 • navigační přístroj nüvi® 3760T
 • registrační kód map Atlas Czech, TOPO Czech
 • RDS TMC přijímač dopravních informací s napájecím kabelem (CL)
 • anténa RDS TMC
 • napájený držák s přísavkou
 • USB datový kabel
 • návod k použití

Ke stažení

Parametry

Parametry produktu

Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: do 4 hod.
Displej - rozlišení, ŠxV: 800 x 480 pix.
Displej - typ: barevný TFT
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 9.7 x 5.7 cm
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 113,4 g
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 12.2 x 7.5 x 0.89 cm
Sluchátkový audio výstup: Ne
Voděodolnost: Ne

Mapy a paměti

Basemapa: Ano
Další mapy v dodávce: Atlas Czech + TOPO Czech
Bezplatné aktualizace map - Atlas Czech: Ne
Bezplatné aktualizace map - Evropa: Ne
Mapy předinstalované: CityNavigator Europe
Možnost dohrání map: Ano
Slot pro paměťovou kartu: microSD
Vestavěná paměť: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: 1000

Vlastnosti produktu

3D zobrazení budov: Ne
FM vysílač: Ne
Hlasové ovládání přístroje: Ne
Možnost změny zobrazení mapy: Ano
Světový čas, konvertor měny a jednotek: Ano
Výběr klávesnice (Qwerty/ABC): Ano

Navigační funkce

Asistent řazení do jízdních pruhů: Ano
Automatický přepočet trasy: Ano
Dopravní inf. - GTM™ (přijímač v dodávce): Ano
Dopravní inf. - RDS-TMC (kompatibilní): Ano
ecoRoute™- úsporná trasa: Ano
Fotonavigace: Ano
Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ano
Kde se nacházím?: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano
Náhled odboček a křižovatek: Ano
Nastavení omezení na trase (objíždka): Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
Trasy (naplánované/počet): 100
Zobrazení rychlostních limitů (v závislosti na mapě): Ano

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ne
Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB

Video

Prohlížeč obrázků: Ano

Audio

MP3 Přehrávač: Ne
Přehrávač zvuk. knih: Ne