Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

fdf74a57c840973ba5aa7d626061a914-26428-9732398a516d8fbfdd9158eec76b283dd9cejpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin nuvi 1690

• navigace s předpovědí počasí, • vyhledáváním na internetu - Google • funkce Ciao! - možnost sdílení aktuální pozice s přáteli • předehrané mapy 44 zemí Evropy • stále aktuální informace o dopravě • asistent řazení do jízdních pruhů
Kód
010-00822-10
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

Garmin nüvi® 1690, první navigace s předpovědí počasí, vyhledáváním na internetu a dalšími on-line službami na území více než 15 zemí Evropy!!!

Garmin International Inc., největší světový výrobce GPS navigačních přístrojů, představil přenosnou automobilovou navigaci nové generace Garmin nüvi 1690. Nüvi 1690 je jako první PND navigační přístroj značky Garmin osazen bezdrátovým GSM modulem, který umožňuje zákazníkovi přístup k novým on-line službám Garmin nüLink! Mezi služby Garmin nüLink! patří například: předpověď počasí pro nejbližších 5 dní pro vybrané místo na Zemi, přepočet cizích měn podle aktuálních kurzů, stavy odletů a příletů (stav letu, zpoždění, terminál, gate), rozšířené dopravní informace, vyhledávání pomocí Google™ local search, ceny pohonných hmot na čerpacích stanicích, on-line databáze policejních radarů a kamer, vyhledávání v telefonním seznamu nebo přístup do sociální sítě Ciao!™ s možností sdílení aktuální pozice vozu mezi více uživateli. Navigační přístroj Garmin nüvi 1690 přichází na trh s unikátním ročním datovým roamingem na Garmin nüLink! služby v ceně zařízení. Garmin nüLink! on-line služby jsou k dispozici na území více než 15 zemí Evropy* včetně České republiky. Garmin nüvi 1690 je první navigací nabízející podobné služby na našem území.
Nüvi 1690 posouvá hranice možností přenosných navigací na novou úroveň a rozbíjí hranice mezi neomezenými informacemi dostupnými prostřednictvím internetu a informacemi omezenými pamětí přenosné navigace," řekl Dan Bartel, obchodní ředitel společnosti Garmin International Inc. "Naši zákazníci vyžadují přesné a aktuální informace, dostupné bez jakýchkoli potíží. Tyto cíle plní nový nüvi 1690, který funguje bez jakýchkoliv aktivací okamžitě po vybalení z krabice, navíc s ročním provozem zdarma napříč evropskými zeměmi."
Garmin nüvi 1690 nabízí bezkonkurenční databázi bodů zájmu POI. Uživatelé nové navigace mají přístup k databázi restaurací, hotelů, kin, divadel, obchodů a dalších míst nejen prostřednictvím zabudované mapy, ale především pomocí on-line vyhledávání prostřednictvím Google local search a prostřednictvím on-line telefonního seznamu.
Navigace nüvi 1690 je prvním navigačním přístrojem značky Garmin, který nabízí prostřednictvím sociální sítě přístup k funkcím spojeným s přenosem informace o aktuální pozici uživatele. Pomocí služby Ciao! mohou uživatelé mezi sebou sdílet na displeji navigace informace o tom, kde se aktuálně nacházejí, včetně možnosti navigace na místa výskytu přátel.
Mezi standardní funkce modelu nüvi 1690 patří vysoce jasný dotykový displej s úhlopříčkou 4,3", předehrané mapy 44 zemí Evropy, integrované bluetooth hands free, stojánek s integrovaným napájením nebo například Asistent řazení do jízdních pruhů.

Bližší specifikace produktu Garmin nüvi 1690:
Rozměry: 12,5 x 7,9 x 1,9 cm; velikost displeje 9,7 x 5,7 cm; úhlopříčka 4,3" (10,9 cm); rozlišení displeje: 480 x 272 pixelů; typ displeje: dotykový WQVGA; hmotnost: 175 g; baterie: LiIon s výdrží až 4 hodiny provozu; slot na SD karty, integrovaný GSM modul a mezinárodní SIM karta s ročním datovým roamingem v ceně zařízení (cena roamingového provozu pro další 1 rok … 79 EUR). Přednahrané navigační mapy 44 zemí Evropy.

Při orientaci na cestě pomůže Asistent řazení do správného jízdního pruhu (ne při použití navigační mapy ATLAS Czech)

Garmin nüLink! on-line - přijímač dopravních informací vám dokáže ušetřit čas při cestě k vašemu cíli (tato služba je po dobu 1 roku zcela zdarma). Ve městě vám cestu ulehčí funkce řazení jízdních pruhů s vyznačením pruhu ve vašem směru jízdy. Navigace je vybavena funkcionalitou "junction view - detailní náhled na křižovatku" na displeji vaší navigace

Obsažené technologie: Bluetooth hands free; Asistent řazení do jízdních pruhů; stojánek s integrovaným napájením, Text to speach; možnost automatického řazení průjezdních bodů trasy; Where Am I?; fotonavigace; Garmin Lock.

Služby Garmin nüLink! jsou aktuálně dostupné v těchto evropských zemích: Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Velká Británie, Finsko, Francie, Německo, Itálie, Holandsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko. Šíře poskytovaných služeb se může na území jednotlivých zemí lišit.

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Záruka nejnovějších map - po zakoupení přístroje a provedení registrace nejpozději do 60 dní na my.garmin.com vám bude nabídnuta aktualizace instalované mapy 44 (1/2011) zemí Evropy CityNavigator nuMaps Guarantee.

Obsah balení

  • navigační přístroj nüvi® 1690
  • registrační kód map Atlas Czech, TOPO Czech
  • napájený držák s přísavkou
  • samolepící disk na přístrojovou desku
  • napájecí kabel (CL)
  • USB datový kabel
  • návod k použití

Parametry

Parametry produktu

Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: do 3 hod.
Displej - rozlišení, ŠxV: 480 x 272 pix.
Displej - typ: barevný TFT
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 9.7 x 5.7 cm
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 175 g
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 12.5 x 7.9 x 1.9 cm
Sluchátkový audio výstup: Ne
Voděodolnost: Ne

Mapy a paměti

Basemapa: Ano
Další mapy v dodávce: Atlas Czech + TOPO Czech
Bezplatné aktualizace map - Atlas Czech: Ne
Bezplatné aktualizace map - Evropa: Ne
Mapy předinstalované: CityNavigator Europe
Možnost dohrání map: Ano
Slot pro paměťovou kartu: microSD
Vestavěná paměť: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: 1000

Vlastnosti produktu

3D zobrazení budov: Ne
FM vysílač: Ne
Hlasové ovládání přístroje: Ne
Možnost změny zobrazení mapy: Ano
Světový čas, konvertor měny a jednotek: Ano

Navigační funkce

Asistent řazení do jízdních pruhů: Ano
Automatický přepočet trasy: Ano
Dopravní inf. - GTM™ (přijímač v dodávce): Ne
Dopravní inf. - RDS-TMC (kompatibilní): Ne
ecoRoute™- úsporná trasa: Ano
Fotonavigace: Ano
Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ano
Kde se nacházím?: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano
Náhled odboček a křižovatek: Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
Trasy (naplánované/počet): 10
Zobrazení rychlostních limitů (v závislosti na mapě): Ano

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ne
Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje: Ne
Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB

Video

Prohlížeč obrázků: Ano

Audio

MP3 Přehrávač: Ne
Přehrávač zvuk. knih: Ne