Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

ba61dcf7034abcab6a2451f5e0619dc8-20051-9932482bd57ea95bb42cc15c82d63af42ea9jpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin nuvi 1490TV

• 5" širokoúhlý displej s digitálním TV přijímačem • 1.6 cm tenká navigace • velice snadné ovládání • mapy 44 zemí Evropy, včetně ČR • RDS TMC přijímač • asistent jízdních pruhů + náhled křižovatky • fotonavigace • české menu, český hlas
Kód
010-00842-30
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

Velký displej nüvi 1490TV poskytuje bezproblémovou orientaci a obsluhu při navigaci během vašich rušných cest. Nüvi 1490TV je ultra-tenká GPS navigace (pouhých 16 mm) vybavená TMC přijímačem dopravních informací, s předinstalovanou mapou Evropy (45 států), výpočtem ekonomické a ekologické cesty s aplikací ecoRoute™, s možností využití map cityXplorer™.

Sledujte mobilní televizi
Díky DVB-T technologii sledujte televizní zpravodajství, sportovní pořady a filmy na vašem 1490TV. Kromě sledování televizních pořadů můžete poslouchat DVB-T rozhlas nebo si můžete zobrazit obraz z externí kamery, pokud jí vaše nüvi vybavíte. Televizní signál je k dispozici ve vybraných oblastech Evropy. Pro více informací o pokrytí DVB-T signálem navštivte stránky www.dvb.org. S mobilní televizí ve vašem nüvi 1490TV se budete vždy dobře bavit.

Vidět ještě víc
S velkým 5" dotykovým displejem nüvi 1490TV máte lepší přehled kam jedete. Zobrazení detailu mapy, trasy, fotografie je podáno ve výrazných a brilantních barvách. Díky tomuto velkému displeji uvidíte ještě víc.

Navigace městem
Díky svojí schopnosti rozšířené navigace, je nüvi 1490TV ideální společník pro cestování nejen ve velkých městech. Po stáhnutí mapy z edice cityXplorer™ se dokážete orientovat jako doma například v Římě, Londýně či Barceloně. Víte, kde a kam jede autobus či tramvaj, dokážete se navigovat nejen pěšky, ale i pomocí MHD. Mapy cityXplorer jsou ( po zakoupení) k dispozici pro vybraná města Evropy a Severní Ameriky.

Vezměte jí s sebou
Ideální společník na cesty , který se vejde do kapsy nebo do kabelky, li-ionová baterie umožní pohodlnou navigaci mimo automobil. Intuitivní ovládání na přehledném displeji s přímou informací o času příjezdu do cíle a aktuální rychlosti. Navigace nabízí 2D nebo 3D zobrazení mapy, během navigace se mapa s přiblížením ke křižovatce plynule zvětšuje, navigační informace (průjezdy přes křižovatky) jsou zobrazeny výraznou šipkou přímo v navigační mapě. Displej dále obsahuje informace o aktuální povolené rychlosti na komunikaci a rychlost jakou se právě pohybujete.

Více než navigace
Garmin nüvi 1490TV je vybavena "zelenou" funkcí ecoRoute. Ta Vám umožní propočítat nejefektivnější trasu vzhledem ke spotřebě automobilu. Široká škála nástrojů, jako je prohlížeč obrázků, konvertor měn, kalkulačka,světový čas s časovými pásmy a další, vám zjednodušší či zpřijemní vaší cestu. S fotonavigací se můžete navigovat " na fotku" kterou můžete stáhnout pomocí služby Garmin Connect ™ a vžít se do kůže fotografa vámi vybraného obrázku. S funkcí "Kde jsem?" budete vždy vědět nejen vaší polohu, ale získáte i přehled o nejbližší nemocnici, policejní stanici či benzínce.

Plánujte si dopředu
Díky pokročilým navigačním funkcím nüvi 1490TV již nemusíte mít strach z cestování. V plánovači tras lze uložit až 10 tras, které můžete upřesnit pomocí bodů na trase a následně je zobrazit na velkém displeji nüvi 1490TV. Vedle toho nüvi 1490TV dokáže automaticky třídit více prujezních bodů a nabídnout efektivní cestu. Nüvi 1490TV poskytuje záznam prošlé trasy na mapě (až 10.000 bodů).

Upozornění o provozu
RDS -TMC přijímač dopravních informací v ceně navigace vám dokáže ušetřit čas při cestě k vašemu cíli. K dispozici je funkce řazení do jízdních pruhů s vyznačením pruhu ve vašem směru jízdy. Navigace je vybavena funkcionalitou "junction view - detailní náhled na křižovatku" na displeji vaší navigace.

Bezproblémové telefonování pomocí hands-free
Pro hands-free telefonování má nüvi 1490TV integrovanou bezdrátovou technologii Bluetooth® společně se zabudovaným mikrofonem a reproduktorem. Nyní stačí jen spárovat váš kompatibilní telefón pomocí Bluetooth® a můžete se při telefonování v automobilu plně věnovat jeho řízení. Postačí jen vytočit telefonní číslo na disleji navigace pomocí dotykové klávesnice a můžete volat. Zjistěte jak jednoduše můžete vytáčet jednotlivá čísla ze seznamu POI kontaktů.

Doplňkové příslušenství (nutno zakoupit)
Čidlo ecoRouteHD umožnuje propojení přenosné navigace s diagnostikou automobilu. Navigace je schopna z automobilu využívat informace o spotřebě pohonných hmot, teplotě provozních kapalin, stavu ventilace/kllimatizace, případne zobrazit chybová hlášení diagnostiky automobilu.
Možnost připojení couvací kamery a zobrazení prostoru za Vaším vozem přímo na display navigace.

Záruka nejnovějších map - po zakoupení přístroje a provedení registrace nejpozději do 60 dní na my.garmin.com vám bude nabídnuta aktualizace instalované mapy 45 zemí Evropy CityNavigator nuMaps Guarantee.

V ceně přístroje jsou podrobné navigační mapy Topo Czech a Atlas Czech ( k dispozici po registraci a nahrání do navigace ), které obsahují nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapy umožňují v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Obsah balení

  • navigační přístroj nüvi® 1490TV
  • registrační kód map Atlas Czech, TOPO Czech
  • držák s přísavkou
  • RDS TMC přijímač dopravních informací s napájecím kabelem (CL)
  • anténa RDS TMC
  • externí TV anténa
  • A/C napájecí adapter
  • USB datový kabel
  • návod k použití

Ke stažení

Parametry

Parametry produktu

Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: do 3 hod.
Displej - rozlišení, ŠxV: 480 x 272 pix.
Displej - typ: barevný TFT
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 11.1 x 6.3 cm
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 221 g
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 13.7 x 8.6 x 1.6cm
Sluchátkový audio výstup: Ne
Voděodolnost: Ne

Mapy a paměti

Basemapa: Ano
Další mapy v dodávce: Atlas Czech + TOPO Czech (ke stažení)
Bezplatné aktualizace map - Atlas Czech: Ne
Bezplatné aktualizace map - Evropa: Ne
Mapy předinstalované: CityNavigator Europe
Možnost dohrání map: Ano
Slot pro paměťovou kartu: microSD
Vestavěná paměť: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: 1000

Vlastnosti produktu

3D zobrazení budov: Ne
FM vysílač: Ne
Hlasové ovládání přístroje: Ne
Možnost změny zobrazení mapy: Ano
Světový čas, konvertor měny a jednotek: Ano
Výběr klávesnice (Qwerty/ABC): Ano

Navigační funkce

Asistent řazení do jízdních pruhů: Ano
Automatický přepočet trasy: Ano
Dopravní inf. - GTM™ (přijímač v dodávce): Ano
Dopravní inf. - RDS-TMC (kompatibilní): Ano
ecoRoute™- úsporná trasa: Ano
Fotonavigace: Ano
Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ano
Kde se nacházím?: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano
Náhled odboček a křižovatek: Ano
Nastavení omezení na trase (objíždka): Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
Trasy (naplánované/počet): 10
Zobrazení rychlostních limitů (v závislosti na mapě): Ano

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ne
Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje: Ne
Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB

Video

Integrovaný televizní tuner (DBV-T): Ano
Prohlížeč obrázků: Ano

Audio

MP3 Přehrávač: Ne
Přehrávač zvuk. knih: Ne