Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

6f1eebf9c22004cdd91bdb00f43a4165-32932-1715395c14ff9ca2c5d8ead4a18b1e830d504jpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin nuvi 1390T

• 1.6 cm tenká navigace • velice snadné ovládání • širokoúhlý displej • mapy 44 zemí Evropy, včetně ČR • RDS TMC přijímač v ceně • asistent jízdních pruhů + náhled křižovatky • fotonavigace • české menu, český hlas
Kód
010-00782-03
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

Garmin nüvi 1390T je přenosná, ultra-tenká GPS navigace (pouhých 16 mm) s předinstalovanou mapou Evropy (44 států), možností pěší navigace, výpočtem ekonomické a ekologické cesty s aplikací ecoRoute™, s možností využití map cityXplorer™, s intuitivním ovládáním přes velký dotykový displej.

Navigace městem

Díky svojí schopnosti rozšířené navigace, je nüvi 1390T ideální společník pro cestování nejen ve velkých městech. Po stáhnutí mapy z edice cityXplorer™ se dokážete orientovat jako doma například v Římě, Londýně či Barceloně. Víte, kde a kam jede autobus či tramvaj, dokážete se navigovat nejen pěšky, ale i pomocí MHD. Mapy cityXplorer jsou k dispozici pro vybraná města Evropy a Severní Ameriky.

Vezměte jí s sebou

Ideální společník na cesty , který se vejde do kapsy nebo do kabelky, li-ionová baterie umožní pohodlnou navigaci mimo automobil. Intuitivní ovládání na přehledném displeji s přímou informací o času příjezdu do cíle a aktuální rychlosti. Navigace nabízí 2D nebo 3D zobrazení mapy, během navigace se mapa s přiblížením ke křižovatce plynule zvětšuje, navigační informace (průjezdy přes křižovatky) jsou zobrazeny výraznou šipkou přímo v navigační mapě. Displej dále obsahuje informace o aktuální povolené rychlosti na komunikaci a rychlost jakou se právě pohybujete.

Pro plnohodnotné využití navigace v automobilu i mimo něj je v balení Nüvi 1390T obsažena turistická mapa ČR, která obsahuje podrobné navigační mapy nejen s plným zákresem uliční a silniční sítě ČR, ale i s turistickými detaily mimo silniční síť, včetně barevně značených turistických tras a cyklotras. Atlas ČR, Adresy v ČR (navigace na Vámi zvolené popisné číslo domu) a Topo Czech.

Více než navigace

Garmin nüvi 1390T je vybavena "zelenou" funkcí ecoRoute. Ta Vám umožní propočítat nejefektivnější trasu vzhledem ke spotřebě automobilu. Široká škála nástrojů, jako je prohlížeč obrázků, konvertor měn, kalkulačka,světový čas s časovými pásmy a další, vám zjednoduší či zpřijemní vaší cestu. S fotonavigací se můžete navigovat " na fotku" kterou můžete stáhnout pomocí služby Garmin Connect ™ a vžít se do kůže fotografa vámi vybraného obrázku. S funkcí "Kde jsem?" budete vždy vědět nejen vaší polohu, ale získáte i přehled o nejbližší nemocnici, policejní stanici či benzínce.

Nüvi 1390T má předinstalované detailní silniční mapy 44 zemí Evropy s použitím v tomto zařízení pro os. automobil, jízdu na kole, motocyklu, pěší turistiku. Stačí jen změnit profil a můžete vyrazit na procházku, do terénu, na vyjížďku na kole , nebo motocyklu s unikátním držákem na řidítka.

Model Nüvi 1390 je určen do automobilu. Díky kompaktním rozměrům a dostatečné výdrži na baterie je ale použitelný i pro kratší výlety do přírody. Pro plnohodnotné využití navigace mimo automobil je v balení Nüvi 1390 obsažena turistická mapa ČR, která obsahuje podrobné navigační mapy nejen s plným zákresem uliční a silniční sítě ČR, ale i s turistickými detaily mimo silniční síť, včetně barevně značených turistických tras a cyklotras.

RDS -TMC přijímač dopravních informací v ceně navigace vám dokáže ušetřit čas při cestě k vašemu cíli. Ve městě vám cestu ulehčí funkce řazení jízdních pruhů s vyznačením pruhu ve vašem směru jízdy. Navigace je vybavena funkcionalitou "junction view - detailní náhled na křižovatku" na displeji vaší navigace

Rozšiřitelná vnitřní paměť pomocí slotu na micro karty SD,

Před zakoupením je dobré vědět:

 • na rozdíl od vyšších autonavigačních řad (Nüvi 7xx., Nuvi 1690) není Nüvi 1390T napájen ze stojánku, ale napájecí kabel je připojen přímo do přístroje
 • pokud chcete navigaci používat především v automobilu a nevyhovuje Vám příliš silniční mapa Atlas Czech, můžete si zdarma nainstalovat přiloženou turistickou mapu Topo Czech
 • pokud budete Nüvi používat pro výlety do přírody, pamatujte, že přístroj nemá zvýšenou odolnost proti pádu na zem, voděodolnost


Záruka nejnovějších map - po zakoupení přístroje a provedení registrace nejpozději do 60 dní na my.garmin.com vám bude nabídnuta aktualizace instalované mapy 42 zemí Evropy CityNavigator nuMaps Guarantee.

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Obsah balení

 • navigační přístroj nüvi® 1390T
 • registrační kód map Atlas Czech, TOPO Czech
 • držák s přísavkou
 • samolepící disk na přístrojovou desku
 • RDS TMC přijímač dopravních informací s napájecím kabelem (CL)
 • anténa RDS TMC
 • USB datový kabel
 • návod k použití

Parametry

Parametry produktu

Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: do 4 hod.
Displej - rozlišení, ŠxV: 480 x 272 pix.
Displej - typ: barevný TFT
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 9.7 x 5.7 cm
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 162 g
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 12.2 x 7.5 x 1.6 cm
Sluchátkový audio výstup: Ne
Voděodolnost: Ne

Mapy a paměti

Basemapa: Ano
Další mapy v dodávce: Atlas Czech + TOPO Czech (ke stažení)
Bezplatné aktualizace map - Atlas Czech: Ne
Bezplatné aktualizace map - Evropa: Ne
Mapy předinstalované: CityNavigator Europe
Možnost dohrání map: Ano
Slot pro paměťovou kartu: microSD
Vestavěná paměť: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: 1000

Vlastnosti produktu

3D zobrazení budov: Ne
FM vysílač: Ne
Hlasové ovládání přístroje: Ne
Možnost změny zobrazení mapy: Ano
Světový čas, konvertor měny a jednotek: Ano
Výběr klávesnice (Qwerty/ABC): Ano

Navigační funkce

Asistent řazení do jízdních pruhů: Ano
Automatický přepočet trasy: Ano
Dopravní inf. - GTM™ (přijímač v dodávce): Ano
Dopravní inf. - RDS-TMC (kompatibilní): Ano
ecoRoute™- úsporná trasa: Ano
Fotonavigace: Ano
Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ano
Kde se nacházím?: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano
Náhled odboček a křižovatek: Ano
Nastavení omezení na trase (objíždka): Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
Trasy (naplánované/počet): 0
Zobrazení rychlostních limitů (v závislosti na mapě): Ano

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ne
Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístroje: Ne
Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB

Video

Prohlížeč obrázků: Ano

Audio

MP3 Přehrávač: Ne
Přehrávač zvuk. knih: Ne