Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

72947f3a0950816fd3f2340afea31cb0-20568-81511338c070809f38739e58e2a12a2684633jpg.jpg
Novinka

Garmin Lily Sport Rose Gold/Light Sand Silicone Band

Stylové elegantní hodinky s měřením denní aktivity a srdečního tepu.
Kód
010-02384-11
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
skladem (Praha 9)
Cena
5 490,- Kč s DPH

Porovnat

Další barevné varianty

Garmin Lily Sport Rose Gold/Light Sand Silicone Band
5 490,- Kč

Přehled

Popis

Garmin Lily sport - elegantní módní doplněk vybavený řadou chytrých funkcí.


Seznamte se s chytrými hodinkami, které vás překvapí svými schopnostmi. V přístroji o průměru pouhých 34 mm se skrývá množství užitečných chytrých funkcí. Stylový design definuje především elegantní vzor, pod kterým se ukrývá dotykový displej. Ten lze snadno aktivovat pomocí jednoduchého pohybu zápěstím nebo poklepáním.


Vybrat si můžete hned z několika variant, které lze rozdělit na klasické (Classic) a sportovní (Sport). K dispozici jsou různé barevné kombinace a také volitelné příslušenství v podobě různých řemínků (silikonové i kožené). Snadno si tak můžete najít tu pravou kombinaci pro sebe.


  • Monochromatický TFT LCD displej s úhlopříčkou 1".
  • Všestranné sportovní a volnočasové využití.
  • Velmi nízká hmotnosth.
  • Výdrž baterie až 5 dní v režimu chytrých hodinek.
  • Vodotěsné provedení do 5 ATM.

hero


sportMALÉ LEHKÉ PROVEDENÍ - Nízká hmotnost a průměr pouhých 34 mm zajistí, že při nošení nebudou na zápěstí nijak překážet.

sportSPORTOVNÍ FUNKCE - Trénujte pravidelně pomocí profilů aktivit pro jógu, pilates, kardio, uvědomělé dýchání, silový trénink a další.

sportMOŽNOST PŘIPOJENÍ GPS - Využijte GPS ze svého telefonu a sledujte, kudy vedly vaše venkovní procházky, vyjížďky a běhy.

sportVÝDRŽ BATERIE - Buďte stále v pohybu a mějte hodinky vždy při sobě. Výdrž baterie je až 5 dní provozu na jedno nabití.

sportSLEDOVÁNÍ KONDICE - Hodinky Lily zaznamenávají při aktivitách vaše kroky, spálené kalorie, minuty intenzivní aktivity a další činnosti.

hero


sportSLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ - Nepřetržité měření srdečního tepu má mnoho využití. Díky tomu si můžete nastavit například upozornění na příliš nízký a příliš vysoký tep.

sportPULZNÍ OXYMETR - Pomocí snímače Pulse Ox můžete ověřit nasycení krve kyslíkem kdykoliv během dne – nebo také v průběhu spánku. Díky tomu zjistíte, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.

sportBODY BATTERY - Sledujte úroveň energie svého těla během dne, abyste si vhodně naplánovali aktivity i odpočinek.

sportÚROVEŇ STRESU - Zjistěte, jestli se váš den nese v duchu klidu, vyrovnanosti nebo stresu. Funkce připomenutí odpočinku vás vybídne ke krátkému dechovému cvičení, když to bude vhodné.

hero


sportSLEDOVÁNÍ DECHU - Sledujte svoji dechovou frekvenci v průběhu dne, během spánku nebo při provádění dechových technik a cvičení jógy.

sportDECHOVÁ CVIČENÍ - Chcete-li si trochu odpočinout a zrelaxovat, můžete si spustit jednoduchá dechová cvičení, během kterých budou hodinky sledovat dechovou frekvenci a úroveň stresu.

sportSLEDOVÁNÍ HYDRATACE - Dodržování pitného režimu je velmi důležité. V aplikaci Garmin Connect si můžete nastavit také připomenutí hydratace, nastavit si cíl a zobrazovat historii a pokrok.

sportSLEDOVÁNÍ ZDRAVÍ ŽEN - Pomocí aplikace Garmin Connect™ můžete sledovat také průběh menstruačního cyklu nebo těhotenství. Můžete si zapisovat příznaky a prohlížet tipy ke cvičení a vhodné výživě. Údaje si pak můžete zobrazit také přímo na hodinkách.

hero


sportCHYTRÁ OZNÁMENÍ - Hodinky mohou zobrazovat příchozí e-maily, textové zprávy a také upozornění. Stačí je spárovat se vhodným chytrým telefonem. Pokud je telefon vybaven systémem Android™, lze dokonce odesílat rychlé odpovědi na zprávy.

sportKALENDÁŘ - Při spárování s kompatibilním smartphonem můžete přímo na svém zápěstí kontrolovat, co vás ten den čeká.

sportBEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE - Jakmile budou hodinky spárované s telefonem, můžete svým vybraným kontaktům odesílat nouzová upozornění se svou aktuální polohou.


hero


hero


Obsah balení

  • Hodinky Garmin Lily
  • Napájecí kabel
  • Dokumentace

Ke stažení

Parametry

Parametry produktu

Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: až 5 dní
Displej - rozlišení, ŠxV: 240 x 201 pix
Displej - typ: černo/bílý TFT
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 1"
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 24 g
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 34.50 x 34.50 x 10.15 mm
Materiál lunety: Eloxovaný hliník
Materiál krycího sklíčka: Gorilla Glass
Materiál řemínku: Silikon
Materiál těla hodinek: Tvrzený polymer
Voděodolnost: Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ne
Obvod zápěstí: 110-175 mm

Vlastnosti produktu

Alarm na neaktivitu: Ano
Monitoring spánku: Ano
Odhad spálených kalorií: Ano
Profily aktivit: Ano
Smart notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano

Dodatečné funkce

BODY BATTERY (ukazatel fyzické energie): Ano
Celodenní sledování míry stresu (stress score): Ano
Celodenní sledování srdeční frekvence: Ano