Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

48fd352a9871448357170ad162127786-30413-9990abdcaa8e62fa9a0e2e86a0564d11bde4jpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin GPSMap 521s, s dvoufrekvenční sondou, 6pin

• střední námořní mapový GPS plotter kombinovaný se sonarem • vysoce jasný displej QVGA s uhlopříčkou 12.7 cm • slot na SD karty, podpora map BlueChart g2 Vision • v ceně sonarová sonda • ovládání v češtině
Kód
010-00760-01
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

GPSMAP 521s je středně velký námořní mapový plotter s integrovaným sonarem a s barevným displejem o úhlopříčce 12,7 cm.
GPSMAP 521s obsahuje základní mapu celého světa, kterou je možné doplnit o podrobné námořní mapy edice BlueChart G2 Vision. Podrobné námořní mapy se do navigace instalují pomocí předehraných datových karet. Podrobné mapy jsou k dispozici pro většinu světových moří a objednávají se pro konkrétní oblasti. Klad listů s podrobnostmi o jednotlivých územích je k dispozici na adrese:
http://my.garmin.com/mapCoverage/coverage.faces?line=BlueChart+G2+Vision+Cards&country=en_EU

Pokud přístroj využívá podrobné mapy BlueChart G2 Vision, je schopen automaticky na moři vyhledat trasu k cíli na základě zadané hloubky ponoru lodě a výšky lodě. Navrženou trasu a další navigační údaje můžete na displeji sledovat nad klasickým nebo trojrozměrným zobrazením mapy, případně sledovat 3D zobrazení dna pod pozici lodě.

GPSMAP 521s je vybaven dvoufrekvenčním sonarem, který pracuje na frekvencích 50/200 kHz a využívá sonarového paprsku 10°/40°. Přístroj je schopen zobrazovat údaje ze sonaru na samostatné stránce, nebo v kombinaci s mapovými informacemi na sdruženém displeji. Pro účely mapování je možné do paměti přístroje nebo na datovou kartu zaznamenáva historii pobybu lodě, včetně záznamů měření hloubky dna prostřednictvím sonaru.

Navigační přístroj Garmin GPSMAP 521s je vybaven vestavěnou, vysocecitlivou GPS anténou s možností připojení externí GPS antény prostřednictvím anténního BNC konektoru. Pro komunikaci s další námořní elektronikou je plotter vybaven komunikačním rozhraním NMEA 0183 a také nejnovějším protokolem NMEA 2000 (někdy také označovaným jako N2k). Protokol NMEA 2000 nabízí možnost jednoduchého propojení např. s motorem na motorových člunech. Po propojení s motorem je možné na displeji navigace sledovat údaje o spotřebě, otáčkách či teplotě provozních kapalin.

Ve funkční výbavě přístroje GPSMAP 521s najdete speciální námořní funkce, jakoje Muž přes palubu nebo Alarm na tažení kotvy. GPSMAP 521 je mapový plotter, který nemá svoji vlastní baterii a pro použití vyžaduje připojení na externí zdroj napájení. Zdroj napájení se řeší připojením na palubní síť v rozpětí napětí mezi 8-32 V. Při plném podsvícení může plotter dosahovat spotřeby okolo 1-1,5A na 12V.

Ovládání a dokumentace navigačního přístroje Garmin GPSMAP 521s je k dispozici v českém jazyce.

Přístroj je vhodné doplnit o podrobné námořní mapy na předehraných datových kartách. Mezi nejčastěji používané podrobné námořní mapy patří:

  • mapa Severního Jaderského moře - označení mapy: VEU452S - Adriatic Sea, North Coast. Mapa obsahuje kompletní chorvatské pobřeží, pobřeží Slovinska, protilehlou italskou stranu a italská jezera Lago di Garda, Lago di Iseo a Lago di Como.
  • mapa celého Jaderského moře - označení mapy: VEU014R - Adriatic Sea. Mapa obsahuje kompletní mapu Jaderského moře s pokrytím od severu k jihu, chrvatská i italská strana pobřeží. Součástí mapy jsou i italská jezera Lago di Garda, Lago di Iseo a Lago di Como.

Obsah balení