Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

27ebb88da0a5c0e6681ee0b50cf06e74-61146-79014e272a543e90c2bf95b3f698ac5f60a85jpg.jpg
Již nevyráběné

Garmin fenix3 Silver Optic+plánovací sw s mapou ČR

Chytré GPS hodinky Fenix3 s programem do PC pro podrobné plánování tras
Kód
010-01338-98
Záruka
24 měsíců

Přehled

Popis

Chytré, multisportovní GPS hodinky ve speciálním balení s programem pro podrobné plánování tras nad podrobnou turistickou mapou ČR.


 • GPS/GLONASS, výškoměr, barometr, kompas, teploměr
 • Bluetooth® (SMS, hovory, emaily atd.), Wi-Fi®, ANT+®
 • Barevný Chroma displej
 • Multisportovní hodinky (lyže, běh, plavání, kolo, navigace)
 • Regenerační asistent
 • Výpočet VO2 max.
 • Podpora Connect IQ™
 • Odolné provedení
 • Vestavěný optický snímač tepu
Hodinky Garmin fénix3 jsou kombinací chytrých a sportovních GPS hodinek. Jejich využití je skutečně všestranné a díky vzhledu, spolehlivosti a funkcím se staly doslova kultovními hodinkami mezi příznivci sportu a outdoorových aktivit. Hodinky nabízí funkce chytrých hodinek, GPS sporttesteru a GPS navigace. Právě jako pomůcku pro využití GPS navigačních funkcí jsme připravili speciální balení hodinek s podrobnou turistickou mapou ČR. Nenechte se zmást, turistická mapa neslouží pro nahrávání do paměti hodinek, slouží jako doplněk pro lepší využití navigačních funkcí hodinek a při svém využití přináší řadu užitečných funkcí.
Jak využít turistickou mapu ČR a jaké možnosti pro hodinky fénix3 přináší?
Turistická mapa ČR je v balení hodinek přiložena na předehrané datové kartě SD/microSD. K využití mapy je potřeba do počítače stáhnout program Garmin BaseCamp - ke stažení zde: BaseCamp. (program je zdarma a je k dispozici pro PC nebo Mac) a mít v počítači k dispozici čtečku SD/microSD karet.
Pokud do počítače s nainstalovaným a spuštěným programem Garmin BaseCamp vložíte kartu s mapu, zobrazí se podrobná mapa na monitoru počítače a program umožní nad mapou plánovat trasy, vytvářet body a po připojení hodinek k počítači přenést naplánovaná data do paměti hodinek. Program můžete využít pro zálohování dat z hodinek nebo zobrazení uložených dat (trasy, prošlé trasy, body) nad podrobnou mapou v počítači.
Trasy vytvořené nad podrobnou turistickou mapou v programu BaseCamp obsahují kromě pozice také výšková data a při navigaci po trase jsou hodinky fénix3 schopné zobrazit výškový profil, který máte na trase před sebou, včetně zbývajících metrů, které na trase do cíle musíte překonat. V případě odchýlení se od trasy vás hodinky zvukem a vibracemi upozorní a na delší trase můžete sledovat nejen kolik kilometrů jste již ušli, ale také kolik kilometrů zbývá do cíle a v kolik hodin do cíle pravděpodobně dorazíte.

Plánovací programu s turistickou mapou je možné použít i pro nahrání tras vytvořených pomocí oblíbeného webu www.mapy.cz. Pokud ma mapy.cz naplánujete trasu a pomocí exportu ji uložíte do GPX souboru, je možné GPX soubor naimportovat do programu BaseCamp a odtud nahrát do paměti hodinek. Při tomto postupu je dobré v programu BaseCamp přejmenovat automatický název trasy, který přiřadí web mapy.cz, abyste v hodinkách trasu v menu mezi jinými trasami jednoznačně poznali.
Více podrobnějších informací a návodů, jak využít plánovací program s mapou a hodinkami fenix3 najdete v tomto článku: Návod na využití plánovacího programu s turistickou mapou ČR.
Podrobnější specifikace hodinek Fénix3:
Garmin fénix® 3 jsou nekompromisní GPS sportovní hodinky určené pro náročné sportovce a outdorové dobrodruhy. Fénix 3 jsou vybaveny pokročilými senzory, vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO™ anténou umístěnou kolem barevného Chroma displeje. Nechybí zde ani multi-sportovní tréninkové funkce, Dynamika běhu, vyhodnocení plaveckých tréninků, výpočet VO2 max, navigační funkce, kompas, barometr nebo monitor denní aktivity. V režimu Smart hodinek Fénix 3 vydrží až 3 týdny na jedno nabití akumulátoru.

Plavání i lyžování
Garmin Fenix3 je schopen díky vestavěným čidlům a vysoké odolnosti měřit i plavecké tréninky a to buď pod širým nebem (využívá se GPS) nebo v plaveckém bazénu (je nutné zadat jeho délku).

Pro příznivce zimních sportů nabízí Fenix3 funkce běžeckého a sjezdového lyžování. Díky vestavěnému barometru hodinky rozpoznají, kdy lyžujete a kdy se pohybujete na vleku nebo na lanovce. Díky tomu získáváte informace o skutečně najetých kilometrech na svahu, celkovém sestupu, času, maximální a průměrné rychlosti.
Bezdrátová konektivita

Bluetooth®
Fenix3 je vybaven možností připojit se k chytrým mobilním telefonům (Android, iOS) pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Hodinky jsou poté schopny zobrazovat notifikace telefonu (SMS, emaily, hovory) nebo aplikací (informace o aktualizacích apod.). Propojení s mobilním telefonem využívá i automatické odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati.

Wi-Fi®
Díky vestavěné Wi-Fi jsou hodinky schopny odeslat data o tréninku nebo aktualizovat software bez nutnosti zapínat počítač nebo mobilní telefon.

ANT+®
Bezdrátový standard používaný hlavně pro připojení fitness příslušenství jako např.: snímač tepu, snímač kadence, snímač otáček kola, krokoměr, měřič výkonu, teplotní čidlo
Garmin Connect
Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami Fenix3. Službu Garmin Connect využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.
Podpora Connect IQ
Otevřená platforma pro nositelnou elektroniku umožňující vývojářům programovat aplikace pro nové typy hodinek Garmin (alternativní vzhledy obrazovek, tréninkové programy, podpora pro další příslušenství)
Podrobnější informace o modelu fenix3 Gray najdete zde: Garmin fenix3 Gray

Obsah balení

 • fenix3 Optic s černým silikonovým řemínkem
 • napájecí a datový kabel
 • micro SD karta s mapou ČR pro plánování tras v PC
 • návod k použití

Ke stažení

Něco navíc

Garmin Connect je online sportovní deník

Garmin Connect je online sportovní deník

Součástí produktu je bezplatný přístup do tréninkového deníku Garmin Connect. I když se o deníku Garmin Connect často nepíše, je velkou přidanou hodnotou produktu. Deník poskytuje neuvěřitelně širokou škálu možností, vyhodnocení a náhledů na záznamy z chytrých hodinek, cyklopočítačů a dalších produktů Garmin. Deník má ovládání plně v českém jazyce a je k dispozici jako mobilní aplikace pro iOS nebo Android nebo jako webová stránka pro PC nebo Mac. Garmin Connect je nástroj, který pomáhá plánovat, ukládat, vyhodnocovat a sdílet vaše záznamy.

Více
Jak snadno naplánovat trasy pro hodinky a cyklopočítače Garmin?

Jak snadno naplánovat trasy pro hodinky a cyklopočítače Garmin?

Existuje široká škála produktů Garmin, které nabízí navigační funkce. Řada uživatelů si ale s plánováním tras neví rady, přitom pohyb po naplánované trase vám přinese více klidu, umožní lépe rozvrhnout čas na cestě a neposlední řadě i snadnějiobjevovat neznámá místa. Jak snadno naplánovat trasy pomocí mobilního telefonu? Najdete na stránce: https://www.garmin.cz/planovani_tras

Více