Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

f2796b71981636ade5ec29f92895bc58-35502-8146504e85c80a49b7b5a54537facf38a28b8jpg.jpg
Připravujeme

Garmin ECHOMAP Ultra 122sv + sonda GT56UHD-TM

Kód
010-02528-01
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
dočasně nedostupné
Cena
86 990,- Kč s DPH

Porovnat
Garmin ECHOMAP Ultra 122sv + sonda GT56UHD-TM
86 990,- Kč

Přehled

Popis

Kompaktní mapový GPS sonar s UHD sondou GT56UHD-TM(12-pin).


ECHOMAP Ultra 122sv je kompaktní GPS sonar s 12" displejem a dotykovým ovládáním. Sonar kombinuje funkci sonaru, GPS navigace a mapy. Přístroj má jednoduché ovládání, které je k dispozici i v českém jazyce. Vhodný na malé motorové nebo rybářské čluny, kde je potřeba brát přístroj po opuštění lodě s sebou.


 • Transflektivní barevný, dotykový displej TFT s úhlopříčkou 12" (1280 x 800 pix).
 • 7 nových barevných schémat zobrazení.
 • 2x slot na microSD karty (max. 32 GB)
 • Obsahuje základní mapu; kompatibilní s podrobnými námořními mapami BlueChart® g3 a BlueChart® g3 Vision
 • Vytváření vlastních map s 1" obrysy.
 • Ukládání vlstních bodů s možností zpětné navigace.
 • Vysílací výkon 600 W (RMS) / 4,000 W (peak to peak)
 • Sonda GT56UHD-TM součástí balení
 • Voděodolné provedení dle normy IPX7.
 • Spotřeba energie: 26W.

hero


vividJASNÝ, BAREVNÝ SONAR - Vyberte si ze sedmi nových barevných schémat pro zobrazení ryb a struktur pod hladinou, v maximální čistotě a kontrastu, na vašem 12" displeji.

vividVESTAVĚNÝ SONAR - V je ceně obsažena sonarová sonda GT56UHD-TM. Sonda nabízí funkce měření hloubky a teploty vody. Přístroj podporuje CHIRP High-Wide zobrazování při frekvencích 150-240 kHz, UHD ClearVu při frekvencích 760-880 kHz, CHIRP ClearVü při frekvencích 425-845 kHz a UHD SideVü při frekvencích 1060-1170 kHz.

vividPANOPTIX LIVESCOPE (vyžaduje dokoupit další příslušenství): - Pod označením Panoptix nabízí značka Garmin unikátní sonary s živým obrazem dění pod nebo před lodí. Panoptix sonar je k dispozici v různých provedeních sond, které mohou nabízet různé pohledy a zobrazení: pohled dolů, pohled dopředu a panoramatické dopředné zobrazení.

vividQUICKDRAW FUNKCE - Tato funkce je shopna na základě plavby se zapnutým sonarem automaticky mapovat dno a data ve své paměti zaznamenat. Již během první plavby na neznámé vodní ploše se okolo vaší pozice a okolo projeté trasy začnou vykreslovat zmapované linie na dně, které mají stejnou hloubku (hloubnice). Při každé další plavbě se mapa postupně zpřesňuje a zahušťuje. S takto vytvořenou podrobnou mapou hloubnic se můžete při rybaření mnohem lépe orientovat a lovit ryby na nových místech s potenciálním výskytem ryb (například místa s náhlou změnou hloubky).

vividWI-FI KONEKTIVITA - Připojte se k aplikaci ACTIVECAPTAIN® a přenášejte trasové body, přijímejte inteligentní oznámení (včetně oznámení o aktualizaci softwaru) a vstupte do komunity Garmin Quickdraw ™.

vividTVORBA WAYPOINTŮ - Chcete-li chytit více ryb, musíte vědět, kde ryby berou. Použijte funkci pro označení trasových bodů, abyste mohli snadno najít cestu zpět na oblíbené místo.

vividMAPOVÉ PODKLADY (nejsou součástí balení) - Nová Edice BlueChart® G3 VISION™ zobrazuje v 3D módu (nad i pod hladinou vody), obsahuje užitečné Auto navádění na detailních podkladech ve vysokém rozlišení a na leteckých snímcích přístavů, marín, námořních drah, navigačních značení a dalších bodů zájmu (POI). Vedle podrobnějšího zákresu oblastí pobřeží a přístavů (na moři), má i výšší podrobnost zákresu oblastí pobřeží na pevnině s body zájmu (POI). Mapa poskytuje perspektívní pohled nad mapou při navigaci a společně s rozšířeným obsahem je propracovaným produktem námořní navigace.

vividSÍŤ NMEA 2000 AND NMEA 0183 - Umožňuje propojení s více displeji nebo externími vysokorychlostními zařízeními. Připojte se ke svým kompatibilním autopilotům, digitálním přepínačům, informacím o počasí, audio systému Fusion-Link ™, médiím, VHF, AIS, datům motoru, senzorům směru - jako je SteadyCast ™ - a dalším.

vividFORCE TROLLING MOTOR COMPATIBILITA - Motor Garmin Force je nejsilnější a nejúspornější závěsný motor, jaký můžete mít. Je extrémně tichý a téměř neruší sonar ani při vyšších rychlostech. Motor obsahuje vestavěnou, plně integrovanou sonarovou sondu s ultra vysokým rozlišením a tradiční CHIRP technologií. A něco navíc – motor Force se může bezdrátově připojit k plotterům Garmin a funguje pak jako navigace, autopilot a zámek kotvy.

vividAKTIVNÍ STOJÁNEK - Udržujte svůj ECHOMAP Ultra v bezpečí. Kabely se připojují přímo do rychloupínacího držáku, který umožňuje rychlou instalaci a vyjmutí jednotky.


Volně stažitelná aplikace ACTIVECAPTAIN vytváří silné propojení mezi vaším kompatibilním telefonem nebo tabletem a Garmin ECHOMAP Ultra sérií.


hero


Obsah balení

 • ECHOMAP Ultra 122sv
 • SondaGT56UHD-TM
 • Napájecí/datový kabel
 • Aktivní stojánek
 • Sada pro vestavěnou montáž
 • Kryt displeje
 • Nářadí
 • Dokumentace