Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9  a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna CČM na Praze 9  i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení, Garmin Czech

648da524ed9837cfaae697b0a47917e1-25099-81016bc4647bddd46ee572310781a51030572jpg.jpg
Novinka

Garmin Catalyst

Navigace pro závodní jezdce, databáze závodních okruhů včetně Brna a Mostu, velký 6.95" displej, součástí balení je bezdrátová kamera.
Kód
010-02345-10
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
skladem (Praha 6)
Cena
25 990,- Kč s DPH

Porovnat
Garmin Catalyst
25 990,- Kč

Přehled

Popis

Garmin Catalyst je zařízení, které je schopné po umístění do kabiny závodního vozu a po projetí závodního okruhu, hlasově a graficky informovat řidiče o průběhu jízdy a možnostech jejího vylepšení. Garmin Catalyst má velmi jednoduchou obsluhu a nevyžaduje žádné stahování jízdních tratí nebo složité nastavování parametrů před jízdou. Garmin Catalyst poskytuje užitečné informace jak během samotné jízdy, tak i v rámci vyhodnocení po jízdě pomocí dat, která během jízdy zaznamenal.Garmin Catalyst


Garmin Catalyst je schopný pomoci s jízdním výkonem řidičům na všech úrovních výkonnosti. Na vzniku a vývoji produktu se významnou měrou podíleli zaměstnanci společnosti Garmin, kteří mají jízdu na okruzích jako svého koníčka. V průběhu času byla k vývoji produktu přizvána skupina jedců a trenérů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti motorsportu a kteří se pohybují na vysoké úrovni výkonnosti.


Garmin Catalyst je vybavený řadou senzorů, které pomáhají vyhodnotit jízdu. Mezi ty nejdůležitější partří 10Hz multi-GNSS poziční přijímač, vestavěné accelerometry či 1080p HD videokamera se zpracováním obrazu v reálném čase. Přístroj Garmin Catalyst poskytuje na trati funkci True Optimal Lap, která na základě reálných průjezdů trati poskytuje nejrychlejší jízdní stopu. Catalyst řidiči poskytuje dosažitelné informace pro optimální průjezd tratí a zlepšení času. Během jízdy je Catalyst schopen poskytovat hlasové tréninkové pokyny, které umí přenést pomocí Bluetooth do kompatibilních sluchátek nebo po propojení s audio výbavou v autě i do reproduktorů. Hlasové pokyny, jako například informaci o předčasném nebo opožděném průjezdu vrcholem zatáčky, dostává řidič před či po průjezdu zatáčkou a nemusí tak, jako dosu, čekat na obvyklé vyhodnocení po průjezdu celého kola.


Garmin Catalyst


Pro zjednodušení používání přístroje, je Garmin Catalyst vybavený předehranou světovou databází závodních tratí, ve které nechybí ani české závodní okruhy, jako je Brno nebo Most. V případě jízdy na vlastním závodním okruhu, který není součástí světové database, je možné takový okruh projet a vytvořit svůj vlastní uživatelský okruh, na kterém Catalyst poskytne stejně kvalitní funkce a data, jako na předehraných okruzích.


Garmin Catalyst


Garmin Catalyst poskytuje řadu dalších informací o jízdě, jako jsou například: nejrychlejší dosažený čas okruhu, ztráta/náskok, počet projetých okruhů, maximální dosažená rychlost celkově i v okruhu, délka okruhu, průměrný čas ze tří nebo pěti nejlepších kol, trend vývoje mezičasů, rady k projetí a pozici apexu, rady k brzdění/akceleraci a další informace. Měřená data a způsob jejich vyhodnocení jsou užitečné pro začínající I zkušené jezdce a dokážou řidiči vozu pomoci k významnému zlepšení časů a techniky jízdy.


Data měřená pomocí Garmin Catalyst jsou k dispozici jak během jízdy nebo hned po jízdě na displeji přístroje, tak i v tréninkové aplikaci Garmin Connect, která je dostupná v podobě webu nebo mobilní aplikace.


Garmin Catalyst  Garmin Catalyst  Garmin Catalyst  Garmin Catalyst  Garmin Catalyst


Garmin Catalyst se montuje v interiéru vozu na čelní sklo pomocí robustního přísavného držáku, součástí přístroje je samostatná čelní kamera, která se podobně jako displej upevňuje také na čelní sklo.

Obsah balení

 • Přístroj Garmin Catalyst
 • 32 GB microSD paměťová karta (umístěná pod zadním odnímatelným krytem)
 • Bezdrátová kamera s nasazeným polarizačním filtrem a samolepícím držákem
 • Náhradní samolepící držák ke kameře
 • Napájecí kabel USB/microUSB ke kameře (3,5 m)
 • Napájecí kabel USB/microUSB ke kameře (0,5 m)
 • Nabíjecí CL adaptér s 1x USB výstupem
 • Velký přísavný držák
 • Napájený magnetický držák
 • Náhradní koncovka s koulí pro přišroubování k magnetickému držáku
 • 2 ks spojovacích ramen
 • Mezičlánek pro spojovací ramena
 • 5 ks samolepících úchyty pro vedení napájecího kabelu
 • Napájecí/datový kabel USB/miniUSB (1,5 m)
 • Napájecí kabel miniUSB/s volnými konci pro připojení k autobaterii
 • Manuál

Parametry

Parametry produktu

Akcelerometr: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: až 2 hod.
Displej - rozlišení, ŠxV: 1024 x 600 pix
Displej - typ: Barevný TFT, IPS, dotykový kapacitní podsvícený, Multi-Touch
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 6,95" (177mm), 152 x 89 mm
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 437g
Magnetický držák: Ano
Provozní teplota: -20°C až 55°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 199 x 122 x 24 mm
Sluchátkový audio výstup: Ano
Voděodolnost: Ne
Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano

Mapy a paměti

Mapy předinstalované: Světová databáze závodních tratí
Slot pro paměťovou kartu: 1. slot - microSD™ (až 256GB) - 32GB karta v balení, 2. slot - microSD™ (až 256GB) - karta není součastí balení

Vlastnosti produktu

Napájený stojánek: Ano

Cyklistické funkce

Segmenty: Ano

Navigační funkce

Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ano

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi: Ano
Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app): Ano

Video

Záznam zvuku: Ano
Bezdrátová kamera s nasazeným polarizačním filtrem: Ano
Rozlišení kamery: 1080p
Snímková frekvence (počet snímků za sekundu): 30 fps
Zorný úhel objektivu: 140°
Tvorba vlastní tratě: Ano