Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

Garmin Approach G80

Golfový GPS počítač s měřením/záznamem hry a radarem pro trénink úderů doma či na driving range.
Kód
010-01914-01
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
skladem (Praha 6)
Cena
12 990,- Kč s DPH

Porovnat
Garmin Approach G80
12 990,- Kč

Přehled

Popis

Golfový GPS počítač s měřením/záznamem hry a radarem pro trénink odpalů doma či na driving range.

 • unikátní golfový GPS počítač vhodný pro: 1. hru, 2. trénink odpalu, 3. statistiku hry
 • 3,5" barevný kapacitní dotykový displej, výdrž baterie až 15 hodin s GPS
 • mapy více než 41.000 hřišť po celém světě, měření GPS vzdáleností na hřišti
 • vzdálenost ke středu/začátku/konci greenu, překážkám, layup, dogleg, plánování přihrávky
 • digitální skórekarta, vyhodnocení hry v deníku Garmin Connect
 • funkce PinPointer s ukazatelem směru k jamce i bez přímé viditelnosti
 • funkce PlaysLike Distance s přepočtem vzdálenosti podle sklonu terénu
 • velice snadný posun pozice vlajky na greenu podle aktuální pozice
 • vestavěný radar s unikátním měřením odpalů při tréninku na driving range nebo doma
 • kompatibilní s čidlem TrueSwing pro trénink švihu
 • možnost virtuální hry či turnaje na některém z 41.000 předehraných hřišť

Approach G80 je unikátní golfový GPS počítač. Na rozdíl od podobných, dosud známých počítačů není určen jen pro použití při hře a případně pro vyhodnocení statistik po hře. Approach G80 je vybavený vestavěným radarem, který dokáže při tréninku odpalu doma nebo na driving range měřit parametry odpalu, včetně předpokládané délky rány a doběhu míčku. Pomocí tohoto nástroje je možné trénovat konzistenci odpalu. Approach G80 má pro takový trénink připravené 3 tréninkové módy, ve kterých je možné trénovat volný odpal, trénovat odpal na stanovenou vzdálenost nebo si zahrát virtuální hru na libovolném z 41.000 předehraných hřišť v paměti golfového počítače.
Aprroach G80 nabízí nad uvedené vlastnosti možnost rozšíření o čidlo švihu Garmin TruSwing nebo o čidla Garmin Approach CT10 umožňující automatickou identifikaci holí při odpalu.


Garmin Approach G80 je golfový počítač s měřením odpalu


JAK APPROACH G80 POMÁHÁ PŘI HŘE?
Approach G80 obsahuje v paměti podrobné mapy více než 41.000 golfových hřišť, včetně více než 100 hřišť v České republice. Pomocí vestavěného GPS přijímače dokáže po zapnutí automaticky vyhledat nejbližší hřiště k vaší aktuální pozici a při hře zobrazovat vaší pozici na hřišti, včetně aktuálních vzdáleností k začátku/středu/konci greenu, překážkám na hřišti, důležitým místům, jako je dogleg či layup nebo libovolnému jinému místu, které označíte na displeji prstem. Funkce měření k libovolnému místu na hřišti se hodí v situaci, kdy si potřebujete naplánovat přihrávku. Approach G80 v tu chvíli nezobrazí jen vzdálenost do zvoleného místa, ale současně i zbývající následnou vzdálenost k jamce. Zajímavými golfovými funkcemi jsou u Approcah G80 také funkce PinPointer a PlaysLike Distance. Funkce PinPointer zobrazuje směr a vzdálenost přímo k jamce i v situacích, kdy není přímo vidět na jamku. Ať už je mezi vámi a jamkou terén nebo porost, s pomocí funkce PinPointer je možné správně určit směr a vzdálenost, které je potřeba hrát. Funkce PlaysLike Distance přepočítává vzdálenosti s ohledem na tvar terénu. Pokud je fervej z kopce nebo do kopce, funkce PlaysLike Distance skutečnou vzdálenost podle terénu zkrátí nebo prodlouží. Během hry umí Approach G80 zaznamenávat data o hře do své paměti a po hře tyto údaje přenést do on-line golfového deníku Garmin Connect. Pokud hrajete golf pravidelně, je golfový deník skvělým nástrojem pro podrobné vyhodnocení hry. V deníku máte k dispozici nejen statistiku na kterém hřišti jste kolikrát a kdy hráli, ale i statistiky jednotlivých jamek a úderů. Garmin Approach G80 má možnost záznamu skórekarty (Stroke Play, Stableford, Skins Game, Match Play) až pro 4 hráče současně.


Garmin Approach G80 je golfový počítač s měřením odpalu


TRÉNINK POMOCÍ APPROACH G80
Approach G80 je první počítač, ve kterém Garmin použil technologii radaru pro měření golfového odpalu. Stačí počítač při odpalu postavit cca 30 cm před hůl a Approach G80 je u odpalu schopen změřit rychlost hole, rychlost míčku, tempo švihu a odhadnout vzdálenost dopadu a doběhu míčku. Všechny veličiny jsou k dispozici okamžitě po každém odpalu. Golfový radar je skvělou pomůckou pro měření konzistence odpalu. Měřené veličiny u jednotlivých odpalů by měly být k sobě co nejblíže. Výhodou tréninku s radarem je, že je možné jej vzít s sebou na cvičnou louku (driving range) nebo s ním trénovat v případě dostatku místa i celoročně doma. Approach G80 má k dispozici několik tréninkových režimů: Warm Up, Virtual Round, Target Practice a Tempo Training.

 • Režim Warm Up poskytuje volný trénink odpalu. Můžete vybrat libovolnou hůl a odpalovat míčky. Po každém odpalu Approach G80 změří a zobrazí sadu údajů. Cílem je dosáhnout co nejstabilnější data.
 • Režim Virtual Round umožňuje si zahrát virtuální hru na libovolném z 41.000 golfových hřišť z paměti počítače. Každý odpal vás na ferveji postupně virtuálně přibližuje k jamce. Virtuální hra neřeší směr úderu, bere se v ohledu jen délka rány. Virtuální hru můžete hrát sami, ve dvou nebo na dálku vyzvat své přátele, kteří si pomocí svého Approach G80 mohou zahrát a zapsat dosažené skóre.
 • Režim Target Practice dokáže procvičit odpaly na konkrétní vzdálenost. Na displeji počítače se zobrazí terč, který po odpalu zobrazí přiblížení míčku k vytyčené vzdálenosti.
 • Režim Tempo Training pomáhá docílit ideálního poměru mezi nápřahem a švihem. Ideální poměr je 3,0 (například 1,2 sec. nápřah, 0,4 sec. švih). Váš poměr se může oproti ideální hodnotě lišit, ale opět by hodnoty měly být konzistentní - u následujících švihů podobné.

Garmin Approach G80 je golfový počítač s měřením odpalu


ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ ÚDAJE
Approach G80 má kompaktní velikost a nízkou hmotnost. Vejde se do kapsy, při golfu se ale obvykle připevňuje na golfový bag, aby byl v okamžiku odpalu při ruce. Karabina a držák na golfový bag je součástí balení. Approach G80 je vodotěsný dle normy IPX7 (ponoření do hloubky 1m po dobu 30 minut), při hře tak odolá i velmi nepříznivému počasí. Approach G80 se ovládá pomocí dvou tlačítek a barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 3,5". Displej je dostatečně velký a přehledný a dotykové ovládání je velmi pohodlné a jednoduché. Displej má k dispozici možnost zobrazování velkých čísel, data na displeji jsou proto velmi dobře čitelná i v případě, kdy leží Approach G80 na zemi v tréninkovém režimu. Approach G80 je napájený pomocí vestavěného LiIon akumulátoru. Na jedno nabití vydrží až 15 hodin hry se zapnutým GPS.


Obsah balení

 • Přístroj Approach G80
 • Držák na golfový vozík
 • Držák s karabinou
 • Napájecí a datový USB kabel
 • Návod k použití

Ke stažení

Vhodné pro sporty

Golf

Parametry

Parametry produktu

Akcelerometr: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: až 15h s GPS
Displej - rozlišení, ŠxV: 282 x 470 pix.
Displej - typ: Barevný TFT, trasflektivní, dotykový
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 3,5", 46 x 76 mm
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 119 g
Provozní teplota: -20°C až +60°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 59 x 114 x 16 mm
Voděodolnost: Ano, IPX7 (odolá ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 minut)
Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ne
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano

Mapy a paměti

Aktualizace golfových hřišť - (přístup k bezplatné aktualizaci databází/map): Ano
Mapy golfových hřišť: Ano
Mapy předinstalované: 41.000 hřišť

Vlastnosti produktu

Měření prošlé vzdálenosti: Ano
Smart notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano

Uživatelské použití

Golfové navigace: Ano

Navigační funkce

Uložení vlastních pozic : Ano

Golfové funkce

Tempo (časování) švihu: Ano
Digitální skórkarta : Ano
Doporučení vhodné hole: Ano
Manuální umístění jamky : Ano
Měření délek ran: Ano
Měření síly švihu: Ano, volitelně
Měření vzdálenost F/M/B (k začátku, středu a konci greenu): Ano
Měření vzdálenost k layups/doglegs: Ano
Měření vzdálenosti - dotykem na libovolné místo na mapě hřiště: Ano
Nácvik časování švihu (napřah vs. švih 3:1): Ano
PinPoiter: Ano
PlaysLike Distance (měří vzdálenost terénem se započtením změn nadmořské výšky): Ano
Prohlížení skórkarty v PC : Ano
Přehled hřiště "jamku po jamce": Ano
Režim velkých číslic: Ano
Statistika (počet puttů na kolo, zasahování fervejí, Greens in regulation) : Ano
Uložená pozice se zobrazí na mapě: Ano
Náhled Greenu (Greenview): Ano
Výpočet vzdálenosti pro odpal na Green z libovolného mista na hřišti : Ano

Spojení/připojení/propojení

Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Pevné rozhraní (např. propojení s PC): USB

Snímače

Snímač švihu TruSwing™: Ano, volitelně