Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

Fusion STEREOACTIVE White, vodotěsný BT stereo reproduktor, MP3, rádio

Fusion STEREOACTIVE WS-SA150W
Kód
010-01971-01
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
skladem (Praha 6)
Cena
8 900,- Kč s DPH

Porovnat

Přehled

Popis

Přenosný, vodotěsný Bluetooth reproduktor 2x20W s rádiem a MP3 Přehrávačem

Námořní, přenosný stereo reproduktor s výkonem 2x 20W. Vodotěsné provedení dle normy IPX7 (ponoření do hloubky 1 metr po dobu 30 minut). Bluetooth propojení se smartphonem nebo tabletem s možností ovládání a přehrávání hudebního obsahu. Vestavěný AM/FM rádio tuner s hlasovým upozorněním na naladěnou frekvenci. USB vstup s možností přehrávání MP3 z flash paměti nebo jako nouzový zdroj energie (PowerBanka) pro mobilní telefon.

Výdrž až 20 hodin provozu na jedno nabití. Tlačítka pro snadné ovládání bez telefonu. Při pádu do vody plave na hladině. Snadné upevnění, možnost dokoupení vodotěsného ACTIVESAFE pouzdra na mobilní telefon.

V případě připojení externí flash paměti je vhodné použít flash disk s minimální tlošťkou (např. miniaturní USB čtečka microSD karet MicroReader), aby se bez problémů vešel pod vodotěsný uzávěr z boku reproduktoru.

Obsah balení