Externí baterry pack - záložní zdroj energie

Externí zdroj napájení pro přístroje Edge® 800
Kód
010-10644-02
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
skladem (Praha 6)
Cena
2 190,- Kč s DPH

Porovnat

Přehled

Popis

Záložní zdroj energie pro zařízení s napájecím miniUSB konektorem

Externí, záložní zdroj elektrické energie s kapacitou 2.200 mAh. Záložní zdroj je možné dobít ze sítě 110/220 V nebo ze solární dobíječky (vše součástí balení). AC adaptér pro dobíjení externího záložního zdroje je doplněn sadou mezinárodních konektorů s možností připojení do elektrické sítě ve většině zemí světa.

Externí zdroj je pomocí přiloženého pouzdra možné snadno upevnit pod řídítka kola a připojit během dlouhého závodu k GPS cyklocomputeru Garmin Edge 500 , 510 nebo Edge 810 i Edge 1000 U těchto přístrojů funguje záložní zdroj jako externí zdroj energie a umožňuje v průběhu připojení plně ovládat a používat zmíněné přístroje. U hodinek Garmin Forerunner dojde po připojení k přepnutí do režimu dobíjení. Hodinky proto není možné v průběhu dobíjení z externího zdroje používat pro záznam trasy. U outdoorových navigací s mini USB konektorem je možné po připojení externího zdroje přístroje dále používat - chovají se podobně, jako při použití externího zdroje v automobilu.

Externí zdroj je vybaven LED displejem s ukazatelem stavu nabití/vybití. Plné nabití externího zdroje trvá cca 7 hodin při připojení do sítě 110/220 V nebo 15 hodin pomocí přiloženého solárního panelu.

Při použití zdroje s cyklocomputerem Garmin Edge 800 prodlouží zdroj životnost baterií navigace o dalších 20 hodin plného provozu.

Obsah balení:
Externí zdroj s mini USB konektoprem.
Redukce mini USB - 3,5 jack.
Redukce 3,5 jack - USB2.
Female mini USB to 3.5 x 1.1 convertor tip.
Suchý zip pro uchycení externího zdroje/solární nabíječky na batoh.
Drzák externího zdroje na řídítka.
AC dobíječka do sítě 110/220 V.

Obsah balení