Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou vzhledem k situaci s nemocí Covid-19 do odvolání uzavřené pro nákup zboží.

Prodejna v CČM na Praze 9 i prodejna na Evropské na Praze 6 jsou otevřeny pouze jako výdejní místo objednávek. Více informací o otevírací době  zde.

Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL.

V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací postupujte podle pokynů zde.

Děkujeme za pochopení,

Tým Garmin Czech

Echomap Plus

Mapové GPS zařízení s 4", 5",6", 7" nebo 9"displejem čitelným na přímém slunci ( 7 a 9" disponují dotykovým ovládáním). Podpora map BlueChart® g3 pro pobřeží či říční vody, integrovaným CHIRP sonarem s tradiční, ClearVü, technologií a s možností připojení skenovacích sonarů Panoptix. Echoloty nabízí funkci Quickdraw ™ , která dokáže na základě jízdy se sonarem postupně automaticky mapovat a kreslit podrobnou mapu vodní plochy bez ohledu na to, zda jsou pro toto místo dostupné podrobné mapy. Pomocí vestavěné Wi-Fi® můžete spárovat s bezplatnou aplikací ActiveCaptain ™ pro přístup k OneChart ™ , QuicRelease držák pro snadnou montáž i demontáž zařízení.