Vážení zákazníci,

naše prodejny v CČM na Praze 9 a na Evropské na Praze 6 jsou od 22.10. 2020 uzavřené do odvolání z nařízení vlády ČR.  Zboží je možné zakoupit  na našich stránkách a nechat si doručit službou PPL, u objednávek nad 1000 kč nabízíme nyní zaslání zboží na území ČR zdarma.
V případě odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) v zákonné 14 denní lhůtě nebo reklamací je nutné využít opět služeb PPL nebo ČP a poslat balíček na zpět na adresu uvedenou na prodejním dokladu.
Děkujeme za pochopení, Garmin Czech

DriveSmart

Přenosné autonavigace v tenkém designu s bezplatnou auktualizací předehraných map. mapy. Fultextové vyhledání cíle cesty, předehraná databáze bodů zájmu, náhledy křižovate, asistent řazení do jízdních pruhů, navigace v češtině. Upozorní na nebezpečná místa, možnost plánování trasy průjezdními body. Smart funkce po propojení s chytrým mobilním telefonem s přístupem k internetu jako jsou živé dopravní informace, vyhledávání bodů zájmu na internetu nebo smart notifikace volání či SMS.. Vhodné pro každodenní řidiče s mnoha naježděnými kilometry.