Soutěž pro všechny milovníky běžeckého lyžování!

21. únor 2021
Soutěž pro všechny milovníky běžeckého lyžování!

Zaběhněte si vlastním tempem tradiční 50 km trať v Jizerkách a staňte se Králem Jizerských hor. Patronem soutěže je legendární Standa Řezáč, mistr České republiky v běhu na kolečkových lyžích a člen Síně slávy Visma Ski Classics.

Trať závodu začíná a končí v Bedřichově v Jizerských horách, má převýšení 871 metrů a její průběh je vidět na mapě níže (po kliknutí na mapu můžete obrázek zvětšit):

Kral Jizerských hor 2021

Soubor trati závodu ve formátu GPX najdete v .zip souboru zde: soubor s tratí závodu na stažení.

Odkaz na trať závodu v tréninkovém deníku Garmin Connect s možností zobrazení detailu trati najdete zde: trať závodu v on-line tréninkovém deníku Garmin Connect. Pokud máte svoje přihlašovací údaje do Garmin Connect a budete přihlášeni do svého účtu, můžete si trať závodu přímo nahrát do svého sporttesteru a nechat se na trati navigovat. Na obrázku níže je červeně označená volba, která trať odešle do vašeho sporttesteru, pokud máte hodinky, které nabízejí funkci Pace Pro, můžete si nechat spočítat i tempo závodu s ohledem na váýškový profil trati.

Odeslání trasy do Garminu

A co můžete získat? Prvních 500 z vás získá naprosto unikátní profi čepice na běžky s podpisem Standy Řezáče. A 10 vylosovaných šťastlivců dostane profi bundy. To vše v designu oblečení profesionálního Slavia pojišťovna Sport Teamu. Zní to jako výzva? Pojďte do toho!

Král Jizerských hor 2021

Podmínky a pravidla soutěže naleznete na webových stránkách: https://www.slaviapojistovnasportteam.cz/.