Bezkontaktní platby Garmin Pay™ nově u banky Creditas

17. červenec 2019 / Nejčtenější
Bezkontaktní platby  Garmin Pay™ nově u banky Creditas

Banka Creditas se připojila do skupiny bank, které v České republice podporují systém bezkontaktních plateb Garmi Pay ™.  Služba Garmin Pay™ je k dispozici u vybraných chytrých hodinek značky Garmin, jmenujme například modely Vívoactive3, Fénix5 Plus, Forerunner 645, Forerunner 945 nebo luxusní řadu MARQ. U banky Creditas jsou platby Garmin Pay™ k dispozici ve spojení s platebními kartami Mastercard.

Pro zprovoznění bezkontaktních plateb je potřeba vlastnit běžnou platební kartu od banky, které platby Garmin Pay podporuje a kompatibilní Garmin hodinky. V tréninkové mobilní aplikaci Garmin Connect aktivujete peněženku a do ní vložíte údaje o své platební kartě. Po autorizaci karty ze strany vaší banky se údaje o kartě přenesou do hodinek a hodinky umožní provádět platby u všech platebních míst s bezkontaktním terminálem, včetně obchodů, parkovišť, MHD automatů a pod. Při vlastní platbě hodinkami nemusí být hodinky spojeny s telefonem a s sebou nemusíte mít ani samotnou platební kartu.

Garmin Pay je k dispozici u banky Creditas

Platby hodinkami jsou bezpečnější
Hodinky při platbě používají otisk platební karty, který je v hodinkách uchován v tzv. peněžence. Na rozdíl od klasické platební karty hodinky během transakce nepředávají citlivé informace o čísle účtu, kartě nebo platnosti, ale nahrazují je jedinečným digitálním identifikátorem (tokenem). Platby hodinkami jsou proto v porovnání s klasickými platebními kartami bezpečnější.

Hodinky jsou nejblíže k platebnímu terminálu
Americká značka Garmin dnes patří k vedoucím světovým výrobcům sportovní elektroniky, včetně sportovně zaměřených chytrých GPS hodinek. Díky dlouhé výdrži a vysoké odolnosti jsou hodinky Garmin vhodné do extrémních podmínek, ve kterých je nošení platebních karet nebo chytrých telefonů riskantní. Sportovci a aktivní uživatelé tak mají díky Garmin hodinkám možnost nosit svoji peněženku neustále s sebou. Spojení plateb s hodinkami je logické, zápěstí ruky je k platebním terminálům ze všech peněženek nejblíže.

Hodinky Garmin jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy Android a iOS. Ve spojení s nimi nabízí chytré funkce, jako je zobrazování příchozích a ztracených volání, sms zpráv, emailů a dalších notifikací z mobilního telefonu. Mezi hlavní přednosti hodinek patří možnost podrobného měření a vyhodnocení většiny sportovních disciplín, včetně běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování, golfu a dalších.

Banka Creditas je známá skvělou mobilní bankovní aplikací a vlastní multibankovní digitální platformu Richee, která umožňuje ovládat účty více bank z jedné jediné aplikace.

Garmin Pay je k dispozici u banky Creditas

 V souvislosti se spuštěním bezkontaktních plateb Garmin Pay™ u banky Creditas jsme připravili pro zákazníky této banky akci na výhodnější nákup hodinek Garmin vívoactive3. Hodinky Garmin vívoactive3 platby Garmin Pay™ podporují a patří k nejoblíbenějším modelům současných chytrých hodinek značky Garmin.
Akce je k dispozici na stránkách /garmin-pay/9De , 100 nejrychlejších zájemců o platby Garmin Pay™ má možnost získat hodinky za akční cenu 3.990 Kč s DPH (modely Vívoactive3 Silver White a Vívoactive3 Silver Black ). Pro získání akční ceny je potřeba v nákupním košíku zadat jako slevový kód prvních 6 cifer vaší Creditas platební karty.

V České republice podporují platby Garmin Pay tyto banky: Creditas, Moneta Money Bank, Komerční banka a finančně-technologická služba Revolut.