Nové golfové GPS hodinky zobrazí ztracené volání, SMS i emaily

28. leden 2014
Nové golfové GPS hodinky zobrazí ztracené volání, SMS i emaily

Golfové GPS hodinky a navigace jsou nejmladší kategorií v oblasti navigačních produktů. Zároveň ale patří k nejrychleji rostoucímu odvětví. Nejnovější golfové GPS hodinky Garmin Approach S4 nabízí nejen golfové funkce, ale dokáží se propojit s mobilním telefonem a zobrazit ztracené volání, SMS zprávy a dokonce i emaily.

Garmin Approach S4 patří k nejnovějším produktům v oblasti golfových navigací. Ve své paměti obsahují podrobné informace o více než 30.000 golfových hřištích, včetně více než 100 českých hřištích. Při golfu dokáží na displeji zobrazit vzdálenost od jamky, začátku/středu/konci greenu, vzdálenosti na layup/dogleg, umí změřit délku rány, vést skórkartu nebo změřit ušlou vzdálenost na golfovém hřišti. A nejen to, jako novinku představila u tohoto modelu značka Garmin nové smart funkce, které umožňují hodinky propojit s chytrým mobilím telefonem (zatím jen iOS - Apple iPhone 4s, 5 a vyšší). Pokud jsou hodinky propojené s telefonem, zobrazují na displeji příchozí i ztracené hovory (včetně jména volajícího), SMS zprávy a příchozí emaily. Smart funkce nachází využití v případě, kdy máte mobilní telefon umístěný v bagu, je ztišený, nebo jej nechcete vytahovat vždy, když chcete zjistit, kdo volá. Hodinky všechny důležité informace poskytnou na displeji. V případě, že se jedná o důležitý hovor nebo zprávu, máte teprve možnost jít k telefonu a zareagovat.

Garmin Approach S4

Stručný přehled dostupných golfových GPS hodinek a GPS navigací

Model

Typ

Počet hřišť

Funkce

Cena

Approach S1

GPS hodinky

> 8.000 Evropa

Vzdálenost na začátek/střed/konec greenu. Prošlá vzdálenost.

3.990 Kč

Approach S2

GPS hodinky

> 30.000 Svět

Vzdálenost na začátek/střed/konec greenu/dogleg/layup. Digitální skórekarta. Prošlá vzdálenost.

6.490 Kč

Approach S3

GPS hodinky

> 30.000 Svět

Vzdálenost na začátek/střed/konec greenu/dogleg/layup. Vzdálenost k jamce. Měření délky rány. Digitální skórekarta. Prošlá vzdálenost. Dotykový displej.

7.990 Kč

Approach S4

GPS hodinky

> 30.000 Svět

Vzdálenost na začátek/střed/konec greenu/dogleg/layup. Vzdálenost k jamce. Měření délky rány. Digitální skórekarta. Prošlá vzdálenost. Dotykový displej. Funkce Smart hodinek.

8.490 Kč

Approach G6

GPS navigace

> 30.000 Svět

Zobrazení podrobné mapy hřiště. Vzdálenost na začátek/střed/konec greenu/dogleg/layup. Vzdálenost k jamce. Projektování přihrávky. Měření délky rány. Digitální skórekarta. Prošlá vzdálenost. Dotykový displej.

7.990 Kč