Klienti mBank mohou nově platit hodinkami Garmin

29. srpen 2019 / Běh, Auto, Moto, Outdoor, Golf, Nejčtenější
Klienti mBank mohou nově platit hodinkami Garmin

Pro zprovoznění bezkontaktních plateb je potřeba vlastnit běžnou platební kartu od banky, které platby Garmin Pay podporuje a kompatibilní Garmin hodinky. V tréninkové mobilní aplikaci Garmin Connect aktivujete peněženku a do ní vložíte údaje o své platební kartě. Po autorizaci karty ze strany vaší banky se údaje o kartě přenesou do hodinek a hodinky umožní provádět platby u všech platebních míst s bezkontaktním terminálem, včetně obchodů, parkovišť, MHD automatů a pod. Při vlastní platbě hodinkami nemusí být hodinky spojeny s telefonem a s sebou nemusíte mít ani samotnou platební kartu.

Platby hodinkami jsou bezpečnější
Při přidávání karty není skutečné číslo platební karty ukládáno do chytrých hodinek ani do mobilní aplikace. Skutečné číslo karty není poskytováno ani uváděno poskytovateli služby, ani u obchodníků při placení. Služba k tomuto využívá zaheslované číslo karty. Z důvodu zajištění bezpečnosti plateb je inicializace platby v hodinkách zabezpečeny čtyřmístným číselným přístupovým heslem, které si při aktivaci peněženky sami zvolíte. Platby hodinkami jsou proto v porovnání s klasickými platebními kartami bezpečnější.

Hodinky jsou nejblíže k platebnímu terminálu
Americká značka Garmin dnes patří k vedoucím světovým výrobcům sportovní elektroniky, včetně sportovně zaměřených chytrých GPS hodinek. Díky dlouhé výdrži a vysoké odolnosti jsou hodinky Garmin vhodné do extrémních podmínek, ve kterých je nošení platebních karet nebo chytrých telefonů riskantní. Sportovci a aktivní uživatelé tak mají díky Garmin hodinkám možnost nosit svoji peněženku neustále s sebou. Spojení plateb s hodinkami je logické, zápěstí ruky je k platebním terminálům ze všech peněženek nejblíže.

Hodinky Garmin jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy Android a iOS. Ve spojení s nimi nabízí chytré funkce, jako je zobrazování příchozích a ztracených volání, sms zpráv, emailů a dalších notifikací z mobilního telefonu. Mezi hlavní přednosti hodinek patří možnost podrobného měření a vyhodnocení většiny sportovních disciplín, včetně běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování, golfu a dalších.

V souvislosti se spuštěním bezkontaktních plateb Garmin Pay™ u banky mBank jsme připravili pro zákazníky této banky akci na výhodnější nákup hodinek Garmin vívoactive3. Hodinky Garmin vívoactive3 platby Garmin Pay™ podporují a patří k nejoblíbenějším modelům současných chytrých hodinek značky Garmin.
Akce je k dispozici na stránkách /garmin-pay/9De , 100 nejrychlejších zájemců o platby Garmin Pay™ má možnost získat hodinky za akční cenu 3.990 Kč s DPH (modely Vívoactive3 Silver White a Vívoactive3 Silver Black ). Pro získání akční ceny zadejte v nákupním košíku slevový kód, který najdete emailu od mBank, vašem internetovém bankovnictví nebo v appce.

V České republice podporují platby Garmin Pay tyto banky: mBank, Moneta Money Bank, Komerční banka, Creditas a finančně-technologická služba Revolut.