Golfové GPS hodinky Approach S40 sluší a umí měřit i další sporty

21. březen 2019 / Golf
Golfové GPS hodinky Approach S40 sluší a umí měřit i další sporty

Garmin Approach S40 jsou nové, chytré GPS hodinky určené pro hráče golfu. Na trhu postupně nahradí starší model Approach S20, oproti kterému nabízí především lepší využití mimo golfové hřiště. Stylovější vzhled a kulatý ciferník ocení golfisté, kteří hodinky používají na běžné nošení. Bohatší sportovní funkce pak ti, kteří hledají lehké hodinky pro širší sportovní využití.

Approach S40 jsou elegantní GPS hodinky na golf

Moderní golfové hodinky už nemohou nabízet “jen” golfové funkce, jako tomu bylo ještě před několika lety. Zákazníci stále častěji vyžadují, aby i golfové GPS hodinky byly elegantní a daly se nosit i mimo golfové hřiště. Sledují tak trend posledních let, který je patrný v oblasti chytrých a sportovních hodinek. Právě elegantní vzhled je nejvíce viditelnou změnou hodinek Approach S40. Kulatý ciferník a barevný dotykový displej jsou součástí této změny. Hodinky jsou k dispozici ve třech barevných variantách, které myslí na muže i ženy. Zatímco černé provedení osloví především muže, Approach S40 v bílé barvě je zaměřený spíše na ženy. Třetí barevná varianta má světle šedé tělo, stříbrnou lunetu a unisexové zaměření.

Approach S40 jsou elegantní GPS hodinky na golf

Golfové funkce hodinek zvládají vše, co běžný golfista od hodinek na hřišti vyžaduje. Od měření vzdáleností na začátek/střed/konec greenu, přes vzdálenosti k překážkám/layup/dogleg, zápis skórekarty, automatické mapování postupu hry (AutoShot), až po možnost přesunu pozice vlajky nebo možnost spárování s čidlem TruSwing pro nácvik golfového švihu. Hodinky Approach S40 jsou navíc schválené pro použití na golfových turnajích (neměří veličiny, které jsou při golfu zakázané). Hodinky ve své paměti obsahují více než 41.000 golfových hřišť, včetně více než 100 hřišť na území České republiky. Databáze hřišť je přitom pravidelně a bezplatně aktualizovaná.

Approach S40 jsou elegantní GPS hodinky na golf

Všestranní sportovci ocení možnost širšího sportovního využití hodinek. Kromě golfu mají hodinky možnost s GPS měřit chůzi, běh nebo jízdu na kole. Podobně jako záznam golfu, i záznam chůze, běhu či jízdy na kole je možné podrobně vyhodnotit a případně i sdílet prostřednictvím tréninkového deníku Garmin Connect. Samozřejmostí hodinek jsou chytré funkce a propojení se smartphony iOS a Android. Hodinky umí během dne i při sportu zobrazit příchozí volání, sms a další notifikace z chytrého mobilního telefonu a záznam hry nebo tréninku automaticky bezdátově přenést do tréninkového deníku.

Ceny, dostupnost

Garmin Approach S40 Gray ... 6.990 Kč s DPH
Garmin Approach S40 Premium White ... 7.690 Kč s DPH
Garmin Approach S40 Premium Black ... 7.690 Kč s DPH

Garmin Approach S40 budou k dispozici v průběhu dubna 2019.