Představujeme stylovou kolekci fitness náramků Garmin vívofit

06. leden 2015
Představujeme stylovou kolekci fitness náramků Garmin vívofit

6.1.2015 - na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky CES2015 představila americká značka Garmin stylovou kolekci fitness náramků Garmin vívofit. Fitness náramky Garmin vívofit patří na našem trhu k nejúspěšnějším náramkům monitorujícím míru pohybu svého uživatele. Náramky vívofit slouží jako motivace ke zvýšení míry pohybových aktivit a obecně zlepšení životního stylu. Stylová kolekce pomáhá vnímat fitness náramek nejen jako elektronické zařízení, ale i jako šperk.

Slylová kolekce využívá vyměnitelnosti řemínků u náramku Garmin vívofit. Namísto standardních, jednobarevných silikonových řemínků, bude k dispozici stylová kolekce designových silikonových řemínků navržených módním návrhářem Jonathanem Adlerem a navíc i prémiová řada řemínků s označením „Signature“, které budou vyrobené z kovu, kůže a kombinace těchto dvou materiálů. Ve stylové kolekci budou k dispozici jak dámské, tak i pánské řemínky.

Garmin vivofit Style Collection

Obě stylové řady budou k dispozici jak samostatně, jako příslušenství ke stávajícím výrobkům Garmin vívofit a Garmin vívofit2, tak i jako sady, včetně elektronického displeje. Stylové řemínky umožňují použít fitness náramek i ve společnosti, kde standardní silikonové řemínky nemusí plně ladit se stylem oblečení.

Garmin vivofit Style Collection

Stylová kolekce řemínků bude na českém trhu k dispozici v průběhu druhého čtvrtletí 2015. Cena řemínků v kolekci Jonathan Adler se bude pohybovat na úrovni 850 Kč za 3 kusy řemínků bez elektroniky, cena řemínků kolekce „Signature“ pak bude v cenách od 1.250 do 2.300 Kč za jeden řemínek.