Platby Garmin Pay™ jsou k dispozici u Komerční banky

26. listopad 2018 / Běh, Kolo, Outdoor, Nejčtenější
Platby Garmin Pay™ jsou k dispozici u Komerční banky

Držitelé platebních karet Visa a Mastercard vydaných Komerční bankou mají od dnešního dne možnost využívat bezkontaktní platby Garmin Pay v kompatibilních chytrých hodinkách značky Garmin. Mezi kompatibilní modely patří chytré hodinky řady Vívoactive3, Forerunner 645, Fénix5 Plus nebo D2 Delta.

Chytré hodinky Garmin[1] s podporou technologie Garmin Pay™ dokáží prostřednictvím elektronické peněženky ve své paměti uložit digitální verzi klasické platební karty Visa nebo Mastercard od Komerční banky. Hodinky se pak dají i bez přítomnosti samotné karty nebo bez přítomnosti chytrého telefonu využívat k rychlému, jednoduchému a bezpečnému placení u všech obchodníků s bezkontaktním terminálem.

Garmin Pay k dispozici u Komercni banky

Garmin Pay platby hodinkami jsou bezpečnější
Na rozdíl od klasické platební karty hodinky během transakce nepředávají citlivé informace o čísle účtu, kartě nebo platnosti, ale nahrazují je jedinečným digitálním identifikátorem (tokenem). Platby hodinkami jsou proto v porovnání s klasickými platebními kartami bezpečnější.

Hodinky jsou nejblíže k platebnímu terminálu
„Americká značka Garmin dnes patří k vedoucím světovým výrobcům sportovní elektroniky, včetně sportovně zaměřených chytrých GPS hodinek. Díky dlouhé výdrži a vysoké odolnosti jsou hodinky Garmin vhodné do extrémních podmínek, ve kterých je nošení platebních karet nebo chytrých telefonů riskantní. Sportovci a aktivní uživatelé tak mají díky Garmin hodinkám možnost nosit svoji peněženku neustále s sebou. Spojení plateb s hodinkami je logické, zápěstí ruky je k platebním terminálům ze všech peněženek nejblíže,“ řekl Ivo Steiner, marketingový ředitel Garmin Czech s.r.o..

Garmin Pay k dispozici u Komercni banky

Hodinky Garmin jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy Android a iOS. Ve spojení s nimi nabízí chytré funkce, jako je zobrazování příchozích a ztracených volání, sms zpráv, emailů a dalších notifikací z mobilního telefonu. Mezi hlavní přednosti hodinek patří možnost podrobného měření a vyhodnocení většiny sportovních disciplín, včetně běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování, golfu a dalších. Sportovní funkce hodinek a platby Garmin Pay™, jsou plně funkční i bez přítomnosti mobilního telefonu nebo platební karty.

 Stránku s popisem fungování a zprovoznění služby Garmin Pay u Komerční banky najdete zde: https://www.kb.cz/cs/ostatni/nase-aplikace/mobilni-platby/mobilni-platby-garmin-pay

V souvislosti s podporou bezkontaktních plateb Garmin Pay™ pro platební karty Visa a Mastercard vydané Komerční bankou jsme pro zákazníky Komerční banky připravili akci na výhodnější nákup hodinek Garmin vívoactive3. Hodinky Garmin vívoactive3 platby Garmin Pay™ podporují a patří k nejoblíbenějším modelům současných chytrých hodinek značky Garmin.
Akce je k dispozici na stránkách http://www.garmin.cz/kb , 200 nejrychlejších zájemců o platby Garmin Pay™ má možnost získat hodinky za akční cenu 4.990 Kč s DPH. Pro získání akční ceny je potřeba v nákupním košíku zadat jako slevový kód prvních 6 cifer vaší platební karty od Komerční banky.[1] Podporované modely Garmin: řada Vívoactive 3, řada Forerunner 645, řada Fenix 5 Plus, řada D2 Delta