Garmin představil tři nové barvy populárních GPS hodinek řady Instinct

20. březen 2019 / Běh, Kolo, Outdoor
Garmin představil tři nové barvy populárních GPS hodinek řady Instinct

Garmin Instinct jsou odolné, chytré, sportovně-outdoorové GPS hodinky s všestranným využitím. Během doby 6 měsíců, po kterou jsou na trhu si získali řadu příznivců. V těchto dnech uvádí Garmin na trh tři nové barevné varianty těchto hodinek.

Nové barvy Garmin Instinct

“Instincty” jsou na trhu ½ roku. Dostatečně dlouhá doba na to získat zpětnou vazbu, jak si hodinky stojí jak  u zákazníků, tak u odborníků, kteří je měli možnost vyzkoušet.

Řada zákazníků si u Instinctů nebyla při výběru jista jejich vzhledem. Vzhledem se jasně odlišují od všech ostatních hodinek značky Garmin. Chybí jim bezkontaktní platby Garmin Pay a Connect IQ podpora pro stahování uživatelských ciferníků a aplikací. Vše ostatní je jejich silnou stránkou. Jsou opravdu všestranné. Díky kombinaci vestavěného vysoce citlivého GPS přijímače, barometru a elektromagnetického kompasu dokážéu změřit většinu sportovních aktivit, včetně běhu (venku i uvnitř), jízdy na kole (venku i na trenažéru), plavání (v bazénu i v přírodě), lyžování a řady dalších. Mají dlouhou výdrž, odolnost splňující vojenské normy a především skvěle čitelný displej za všech okolností.

Pokud o Instinctech uvažujete, podívejte se na několik recenzí, které velmi dobře popisují jejich výhody a nevýhody:
Mobilmania.cz: “Výdrž zatím nemohu posoudit. Hodinky mám na ruce pouhé čtyři dny, ukazatel stavu baterie má pět dílků a zatím mi neubyl ani jeden.” Více na:
https://www.mobilmania.cz/clanky/vyzkouseno-garmin-instinct--me-velmi-osobni-a-veskrze-pozitivni-dojmy/sc-3-a-1343359/default.aspx
Superlife.cz: “Mnoho funkcí za rozumnou cenu.” Více na:
https://isport.blesk.cz/clanek/superlife-testy-a-vybaveni/353859/test-hodinek-garmin-instinct-mnoho-funkci-za-rozumnou-cenu.html
Gone4Run: “Komu jsem Instincty ukázal, buď si je se zájmem prohlížel a zkoušel na ruku nebo je bez mrknutí oka odsoudil jako "divné".”
http://www.gone4.run/2019/01/garmin-instinct-recenze.html

Nové barvy Garmin InstinctNové barvy Garmin InstinctNové barvy Garmin Instinct

Nyní přichází Garmin se třemi novými barvami: Sea Foam (mořská pěna), Lakeside Blue (jezerní modrá) a Sunburst (ohnivá žlutá). Jedná se jen o změny vzhledu, nové barevné varianty jsou funkčně i hardwarově shodné s dosavadními modely.

Všechny tři nové barvy se na trhu objeví již v průběhu března za stejnou cenu, jako předešlé barevné verze (7.490 Kč).

Více o Instinctech najdete na stránce produktu: /instinct/2rU