Fitness náramky & běžecké hodinky značky Garminu očima redaktorek OK magazínu

22. listopad 2014
Fitness náramky & běžecké hodinky značky Garminu očima redaktorek OK magazínu

V čem je jiný vívosmart oproti vívofitu, který redakce testovala v minulosti? Je lepší fitness náramek nebo běžecké hodinky? Co, který z produktů umí? K čemu se více hodí? Tyto otázky si položily dámy v redakci OK magazínu? Jak to dopadlo? Co myslíte?

Elektronické fitness náramky Garmin vívofit a Garmin vívosmart jsou schopné zaznamenat a vyhodnotit celodenní pohyb a kvalitu spánku. Jednoduchým způsobem tak poskytují přehled o míře denního pohybu svého majitele a nenásilnou cestou ho motivují k jeho zvýšení. Naměřená data a plnění cílů průběžně zobrazují na displeji a v případě potřeby je umí bezdrátově přenést do elektronického kalendáře aktivit. Jednodušší Garmin vívofit má větší displej, výdrž delší než 1 rok na jednu sadu baterií a funguje i jako běžné hodinky. Dokonalejší Garmin vívosmart je menší, tenčí a nabízí rozšířené funkce propojením s mobilním telefonem.

Fitness náramky vás sice zaujaly, ale mrzí vás, že neumí změřit uběhnuté vzdálenosti tak přesně, jako běžecké přístroje s GPS? Nebuďte smutní. Řešením jsou malé a lehké, běžecké hodinky Garmin Forerunner 15. Nabízí propojení funkcí standardních sportovních GPS hodinek s možností měření srdečního tepu, tak fitness náramku se záznamem a vyhodnocením celodenních pohybových aktivit včetně měření počtu kroků, a to i v době, kdy je GPS vypnuto. Pro muže, ženy nebo dokonce děti, jsou k dispozici v různých velikostech a barvách.

Výsledky srovnání fitness náramků a vybraných běžeckých hodinek značky Garmin redakcí OK magazínu si můžete přečíst zde.

Zdroj: OK! Magazine, termín vydání: 23.10.2014